Yerli Otomobilin Her Gün Yayınlanan Yeni Bir Fotoğrafı ve Videoları [Güncel]

5/5 - (1 vote)

Yerli otomobilin her gün yayınlanacak yeni bir resmi bu sayfaya eklenecektir!

Tanıtımına günler kalan yerli otomobilin her geçen gün bir detayının daha belli olduğu resminin yayınlanacağı açıklanmıştı. Ve öylede oldu.

İlk etapta farlar, ikinci resimde aynalar, üçüncü resimde ise ön ızgaraların belli olduğu resmi yayınlandı. Ardından otomobilin iç kısmını gösteren bir fotoğraf geldi. Sonrasında ise bunu bazı videolar takip etti.

Yerli Otomobilin Logosu Görüntülendi!
TOGG tarafından atılan yeni bir Tweette yerli otomobilin dikkat çeken bir ayrıntısı vardı! Video’ya bakılırsa yarın tanıtılacak olan yerli otomobil tanıtım alanına götürülüyor ve içeriden kullanılırken çekilen görüntüde direksiyon üzerindeki logo dikkatlerden kaçmadı!

Yerli otomobilin logosun büyük bir T harfi var. Marka henüz açıklanmadı ancak TOGG olabileceği konuşuluyordu. T harfi de TOGG’un baş harfi olabilir! Peki ya sizce?

Yerli otomobilin dışarıda kullanırken çekilmiş kamuflajlı videosu paylaşıldı! İşte o video;

Yerli otomobilin 4. resmi de paylaşıldı. Ayrıca yerli otomobilin üreticiliğini ve geliştirilmesini üstlenen TOGG, otomobilin batarya ve motor sitemini gösteren yeni bir Tweet paylaştı ve Mustafa Varank Retweet’ledi!

İşte yerli otomobilin batarya ve motor sistemini gösteren o Tweet.

Yerli otomobilin 4. resmi de paylaşıldı!!! Görünen o ki içi oldukça lüks!

Yerli otomobilin 4. resmi!

Yerli otomobilin 3. resmini de yayınlayan T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank hesabından yaptığı açıklamada “#TürkiyeninOtomobili derken çok ciddiydik! İlhamı sensin…” dedi. Görünen o ki bunu da ön ızgaraların lale simgesi şeklinde olmasından dolayı söyledi.

Yerli otomobilin bir sonraki resmini merakla bekliyoruz. Yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada!

Yerli otomobilin 3. resmi.
Yerli otomobilin 2. resmi.
Yerli otomobilin ilk resmi.

About Author

1 thought on “Yerli Otomobilin Her Gün Yayınlanan Yeni Bir Fotoğrafı ve Videoları [Güncel]

Bir cevap yazın