Yerli Alışveriş Siteleri

5/5 - (1 vote)

En güvenilir alışveriş siteleri gibi bir başlık atmayı tercih etmedik çünkü internet dolandırıcılığının nereden nasıl geleceği belli olmaz. Kimi güvenilir, bilindik olarak tabir edilen siteler var ki ürünü kendisi satmıyor ve site üzerinden genel halk satış yapabiliyor. Bu durumda da çoğunlukla insanın güvenliği karşıdakinin vicdanına kalıyor. Dolayısıyla en güvenli alışveriş siteleri başlıklarına itibar etmemenizi tavsiye ederim. Biz ise burada A’dan Z’ye tüm alışveriş sitelerinin listesini sizler için derledik ve taktiri sizlere bıraktık. Güvenli alışverişler dileriz.

Ülkemiz piyasasında yeni sayılan Amazon modadan elektroniğe, oyuncaktan kitaba geniş yelpazesi ile tercih edilebilir bir alışveriş sitesidir. Üye satıcılara bağlı olarak ürünler sıfır veya ikinci el olarak değişebilmektedir.
https://www.amazon.com.tr/


Mobilyadan mutfağa, aydınlatmadan yapı bahçeye ev ürünleri satan bir alışveriş sitesidir.
https://www.evidea.com/

Çeşitli kategorilerden oluşan Gittigidiyor bir çok sıfır ve ikinci el ürün yelpazesine sahiptir. Ürünler kredi kartı kullanarak satın alınabilmektedir.
https://www.gittigidiyor.com/

Çeşitli kategorileri, geniş ürün yelpazesi, mevcuttur. Bölgelere bağlı olarak aynı gün kurye ile teslimat seçeneği var. Ürünlerin bazıları Hepsiburada bazıları ise satıcılar tarafından gönderilmektedir.
https://www.hepsiburada.com/

Çoğunlukla mobil uygulama olarak kullanılan Letgo, ağırlıkla ikinci el eşya satışı için kullanılır.
https://tr.letgo.com/tr

Trendyol benzeri giyim ve aksesuar ağırlıklı satış yapan bir sitedir.
https://www.lidyana.com/


Genellikle giyim ağırlıklı bir alışveriş sitesi olan Morhip belirli zaman aralıklarında çeşitli ürünlerde indirimler sunar. Satın alınan ürünler isteğe bağlı olarak Boyner ve YKM mağazalarından da alınabilmektedir. Ürünler kredi kartı kullanarak satın alınabilmektedir.
https://www.morhipo.com


İkinci el ve sıfır ürün satışları yapılan N11 geniş ürün yelpazesine sahip alışveriş sitelerinden biridir. Ürünler kredi kartı kullanarak satın alınabilmektedir.
https://www.n11.com/

E-Ptt Avm, Ptt genel müdürlüğüne bağlı bir sanal mağazacılık kuruluşudur. Gıdadan elektroniğe bir çok ürün satışı yapılmaktadır. Satışlar üye satıcılar tarafından yapılmaktadır.
https://www.epttavm.com/


Genellikle emlak ve otomobil ilanları için tercih edilen bir alışveriş sitesidir. Bir çok farklı kategoride ikinci el ve sıfır geniş ürün yelpazesi bulunur. Kendi bünyesinde satış yapmamaktadır. Satıcının tercihine bağlı olarak kredi kartı, havale ve kapıda ödeme seçeneği mevcuttur.
https://www.sahibinden.com/


Genellikle giyim ağırlıklı bir alışveriş sitesi olan Trendyol belirli zaman aralıklarında çeşitli ürünlerde indirimler sunar ve sınırlı sayıda ürün satışı gerçekleştirir. Kimi ürünü kendi bünyesinde kimi ürünüde anlaşmalı olduğu satıcılar Trendyol adına gönderir. Ürünler kredi kartı kullanarak satın alınabilmektedir.
https://www.trendyol.com/

Eşya, giyim, elektronik gibi bir çok kategoride ürün bulabileceğiniz bir alışveriş sitesi. Özellikle rakiplerine göre satış işlemlerinde daha düşük komisyon alması satıcıların tercih sebebi haline getiriyor.
https://zebramo.com/

About Author

Share:

Bir cevap yazın