The Witcher 3 için Yeni DLC Gelecek!

5/5 - (2 votes)

CD Projekt Red tarafından paylaşılan haberde Witcher hayranlarını sevindirecek bir müjde geldi. The Witcher 3 için yeni bir DLC geliyor!

The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition, WitcherCon etkinliğinde ele alındı ve bilindiği üzere NextGen update’in yakın zamanda geleceği açıklandı. Bu update ile 4K 60 FPS ile birlikte mekanikler, doku ve görsellerde iyileştirmeler, ışın izleme ek olarakta yeni ara sahneler eklenecek. Oyun tamamıyla detaylandırılacak diyemeyiz ancak bu konuda çalışmaların yapılacağı açıklanmıştı. Oyunda yer yer yeni sahne ve yeni detaylarla karşılaşabiliriz.

CD Projekt Red, Netflix’te gösterimde olan ve yakında 2. sezonu yayınlanacak Witcher dizisinden ilham aldıkları bir DLC yayınlayacaklarını açıkladı. Henüz tarih ve içeriğe dair bilgisi verilmese de detayların yakında olacağını belirtti.

Witcher 3 yeni DLC ücretli mi olacak? Tabiki olabilirdi parasını gerçekten hakeden bir oyun ancak Witcher 3 yeni DLC’si ücretsiz olacak. Bunun için The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition’a sahip olmanız yeterli.

Kapak görseli CD Projekt Red tarafından paylaşılan ve iyileştirmeye örnek olarak gösterilen ilk görüntü.

About Author

1 thought on “The Witcher 3 için Yeni DLC Gelecek!

Bir yanıt yazın