Çılgın İddia: ABD Uzay ve Zamanı Büken Ufo Buldu!

5/5 - (2 votes)

ABD’de anayasa ve kamu için çalışan aynı zamanda da siyasi bir aktivist olan Daniel Sheehan ortaya çok uçuk bir iddia attı.

Daniel Sheehan’ın iddiasına göre ABD’nin elinde uzay ve zamanı bükebilen üstelik zarar görmemiş bir UFO bulunuyor. Belirtmekte fayda var Sheehan aynı zamanda eski ABD Hava Kuvvetleri subayı ve istihbarat görevlisi David Grusch‘ın da avukatı.

Daniel Sheehan, ABD hükümetinin 30 fit (9.10 metre) genişliğinde dünyaya çakılan bir uçan daireyi kurtardığını iddia eden yeni bir UFO ihbarcısını temsil ettiğini belirtiyor. Avukat, hükümet görevlilerinin gemiyi sıkıştığı kayalıklardan çıkarmaya çalıştığını ve başarılı bir şekilde bir miktar çıkardıktan sonra geminin genel bütünlüğünü korumak için çıkarma işlemini durduğunu söylüyor. Sheehan’a göre yetkililer bir kişiye gemiye girmesi için talimat verdi ve içeri girildiğinde adam bir futbol stadyumu kadar geniş bir iç mekan keşfetti!

Avukatın en sıradaşı iddiası ise uzay aracının sadece içeriden daha büyük olduğu ve devasalığını bir “futbol stadyumu” kadar büyük olarak nitelendirmekle kalmayıp, aynı zamanda uzay aracının içinde zamanın farklı bir hızda ilerlediğini söyledi. Kişi gemiden çıktığında dört saat geçmişti ancak kişinin bakış açısına göre geminin içinde yalnızca dakikalar geçmiş gibi görünüyordu.

Bu konuda açıklama şu şekildeydi;

“Adam donakaldı ve geminin dış çapı 10 metreyi aşmamasına rağmen, içinin şaşırtıcı derecede büyüklüğünden dolayı kendini kötü hissetmeye başladı. Adam, kendisine göre sadece dakikalar geçmiş olmasına rağmen dört saat sonra gemiden ayrıldı.”

İşte bu durum avukatın, uzay aracının uzay-zamanı bükme yeteneklerine sahip olduğunu öne sürmesine yol açtı

Avukat Sheehan’a uzay aracının yeri sorulduğunda ise yer konusunda kanıt eksikliği olduğunu belirtip cevap vermekten kaçındı.

About Author

Bir yanıt yazın