Mobile Yeni Bir Witcher Oyunu Geliyor – Witcher Monster Slayer!

3.7/5 - (3 votes)

Witcher Monster Slayer nedir? Witcher Monster Slayer Ne zaman çıkacak?

Cd Porject Red karşımıza yep yeni bir uygulama ile çıkıyor. Witcher deneyimini mobil cihazlara taşıycak olan firma şaşırtıcı bir hamle ile hayranlarını şaşkına çevirdi. Yalnız bu durum Pokemon Go’dan dolayı biraz tanıdık gelebilir. Zira görünüşe bakılırsa The Witcher: Monster Slayer’da akıllı telefonların kamerası ile doğa üstü yaratık avına çıkıcaz.

Bu sefer hikaye Geralt of Rivia’nın zamanından çok daha önce geçerek, The Witcher: Monster Slayer sizi geçmişe doğa üstü yaratıkların olduğu zamana götürecek. Kötü yaratıklar kıtanın uçsuz bucaksız topraklarında dolaşırken onları avlama görevi siz Witcher’lara düşecek.

The Witcher: Monster Slayer sizi bir canavar avcısı olmaya zorlayan artırılmış gerçekliğe sahip bir keşif oyunudur. Çevrenizdeki dünyanın The Witcher’ın karanlık fantastik dünyasına dönüştüğünü görecek ve profesyonel bir canavar avcısı olarak yola çıkıp tehlikeli canavarlarla istila edilmiş yerleri keşfedeceksiniz.

Birinci şahıs
RPG’den ilham alan savaşta devasa, gerçek boyutlu canavarlarla savaşın – ancak karakterinizi eğiterek, iksirler ve yağlar hazırlayarak, bombalar hazırlayarak ve önünüzdeki savaşlar için uygun ekipmanı seçerek uygun şekilde hazırlandığınızdan emin olun.

Witcher dünyasında hem daha önce karşılaştığınız hem de daha önce hiç görülmemiş düzinelerce farklı canavarı alt ederek her zaferi kutlamak için bir dizi kanlı kupa oluşturabileceksiniz.

Zamanla gerçek şöhrete sahip bir canavar avcısına layık etkileyici bir koleksiyon geliştirebilirsiniz.

Sizi seçkin bir canavar avcısı olmanın ne anlama geldiğinin derinliklerine götürecek ve Witcher serisinden ilham alan destansı maceralara sürükleyen hikaye odaklı görevleri deneyimleyebileceksiniz.

Keşfi teşvik eden ve bildiğinizi sandığınız yerlere ilişkin algınızı değiştiren gelişmiş artırılmış gerçeklik özellikleriyle Witcher’ın karanlık fantezi dünyasını gerçeğiniz haline getirin.

The Witcher: Monster Slayer’ın çıkış tarihi henüz açıklanmadı CD Project Red bunu çok yakında olarak duyurdu. The Witcher: Monster Slayer’ın çıkış tarihini açıklanır açıklanmaz paylaşacağız.

The Witcher: Monster Slayer Android ve IOS platformlara gelecek.

Bunu forumda tartış
https://www.teknofenomen.com/forum/viewtopic.php?f=14&t=532

About Author

Share:

1 thought on “Mobile Yeni Bir Witcher Oyunu Geliyor – Witcher Monster Slayer!

Bir cevap yazın