Need for Speed ​​Underground 2 Remaster Videosu Yayınlandı!

Need for Speed Underground 2 remaster
4.5/5 - (2 votes)

Need for Speed Underground 2, 9 Kasım 2004 yılında piyasa sürülmüş ve çok ses getiren hafızalara kazınıp hâlâ unutulmayan bir oyun olmuştu. Nitekim Need for Speed Underground 2 Remaster ne zaman çıkacak diye beklenti içerisinde olanlar da yok değil.

Need for Speed Underground 2 Remaster çıktığında nasıl görüneceğini hepimiz çok merak ediyoruz ve bunu bir nebze giderecek bir video yayınlandı.

Bir Rus şirketi olan Odonata Sinema adlı YouTube kanalında NFS Underground 2 için yüksek kaliteli bir fragman yayınlandı. Remaster olsaydı böyle mi olurdu yoksa daha mı kaliteli olurdu bilmiyoruz ama videoya bakıldığında RTX bile var.

Need for Speed Underground 2 Remaster videosunu geliştiren ekip şu mesajı paylaştı “Herkese merhaba, Odonata Sinema kanalındasınız! Herkesin uzun zamandır geliştiricilerden beklediğini bu videoda yaptık) Need For Speed’den üç ikon bir araya geldi! NFS’nin her yerinden (Underground 1, Underground 2 ve Most Wanted) efsanevi arabalar NFS Undeground 2 konumunda bulunuyor – daha havalı ne olabilir? Ve tabii ki, “Hızlı ve Öfkeli 7″deki ünlü sahne tarzında son, Dominic Toretto ve Brian O’Conner’ın kendi yollarını ve yollarını seçmeleri gibi, kahramanlarımız şehirlerine dağılıyor. 3 dakikalık nostalji garantili! “

About Author

1 thought on “Need for Speed ​​Underground 2 Remaster Videosu Yayınlandı!

Bir cevap yazın