Fallout Dizisi Yakında Ekranlarda

5/5 - (3 votes)

Bethesda’nın büyük ilgi gören post apokaliptik kıyamet sonrası hayatta kalma mücadelesi içeren oyunu Fallout’un Amazon Studios tarafından çekilecek dizisi hayranları ile buluşacak.

Bethesda Game Studios’dan Todd Howard ve Bethesda Softworks’den James Altman projede yapımcı olarak yer alacak.

Bethesda Games tarafından sosyal medya hesabında yapılan açıklamada “Fallout’u ekrana getirmenin birçok yoluna baktık ve Jonathan Nolan, Lisa Joy ve #KilterFilms’teki ekiple çalışmaktan daha heyecanlı olamazdık. @AmazonStudios İşlerinin büyük hayranlarıyız.” dendi.

Westworld yaratıcıları Lisa Joy ve Jonah Nolan’ın Amazon’la olan anlaşmaları kapsamında sıradaki projeleri Fallout. Proje lisanslandı ve geliştirme aşamasına geçildi bu süreçte konu hakkında daha fazla açıklama yapamayacaklarını belirttiler.

Senaryonun Fallout serilerine ne kadar bağlı kalacağı ve oyuncuların kim olacağı henüz bilinmiyor ancak bu haber Fallout hayranlarını heyecanlandırdı ve bu bilinmezlik ben dahil hayranlarda heyecanı ikiye katladı. Umuyorum ki gerek kadro ve gerek senaryoda Netflix’in Witcher dizisi gibi hayal kırıklığı yaşamayız. Bir Witcher hayranı olarak beni hayal kırıklığına uğratan bir yapım oldu.

Fallout dizi projesi yayın tarihi henüz belli değil ancak çokta geç olmayacağının sinyalleri verildi.

Bilmeyenler için Fallout 4 Resmi Fragmanı;

About Author

Bir yanıt yazın