Cyberpunk 2077 Yine Ertelendi! Cyberpunk 2077 Ne Zaman Çıkacak?

1/5 - (1 vote)

Daha önce 2 kez ertelenen Cyberpunk 2077 tekrar erteleme haberini duyurarak bekleyenlerini üzdü.

3. kez erteleme kararı alındığını Twitter hesabından duyuran şirket bir de açıklama yayınladı. Yapılan duyuruya göre Cyberpunk 2077’nin yeni çıkış tarihi 10 Aralık 2020.

Cyberpunk 2077’nin yeni erteleme kararı için yapılan o yazılı açıklama;

” Herkese merhaba, bugün Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihini 21 güne taşımaya karar verdik. Yeni çıkış tarihi 10 Aralık. Büyük olasılıkla aklınızda pek çok soru var. Bu yüzden öncelikle ve en önemlisi lütfen mütevazı özürlerimizi kabul edin.


Şu anda bizim için en büyük zorluk oyunu mevcut nesil, yeni nesil ve PC’ye aynı anda göndermek. Bu da oyunun 9 sürümünü hazırlamamızı ve test etmemizi gerektiriyor (Xbox One / X, Xbox Series SIX ile uyumluluk, PS4 / Pro, PS5, PC, Stadia’da uyumluluk) … evden çalışıyorken.

Cyberpunk 2077, neredeyse bir yerlerde yeni nesil bir unvan olmaya doğru evrildiğinden her şeyin iyi çalıştığından ve her sürümün sorunsuz çalıştığından emin olmamız gerekiyor. Birisi 21 günün böylesine devasa ve karmaşık bir oyunda herhangi bir fark yaratabileceğini söylediğinde bunun gerçekçi olmayabileceğinin farkındayız, ama gerçekten yapıyorlar.


Bazılarınız, bir süre önce gold seviyesine ulaştığımızı söylememiz ışığında bu kelimelere karşın şaşkın olabilir. Sertifika geçmek veya ‘gold olmak’ oyunun hazır olduğu, tamamlanabileceği ve içinde tüm içeriğin bulunduğu anlamına gelir. Bu üzerinde çalışmayı bırakmamız anlamına gelmez. Aksine bu 0. gün yaması aracılığıyla dağıtılacak olan birçok iyileştirmenin yapıldığı zamandır.


Elimizde harika bir oyun olduğunu hissediyoruz ve en nihayetinde aşık olacağınız bir video oyununa sahip olmanıza yol açacaksa, en zor kararları bile almaya hazırız.
Sevgiler, Adam Badowski 6 Marcin Iwinski
CD PROJEKT RED”

About Author

Bir cevap yazın