Microsoft, Word, Excel ve Powerpoint’i Tek Bir Çatı Altında Birleştiriyor

Derecelendirme

Microsoft’un Android kısmında yürüttüğü çalışmalarda bu haber bir çok kullanıcıyı mutlu edecek gibi görünüyor.

Başta iş hayatı olmak üzere bir çok alanda hayatı kolaylaştıran akıllı telefonlarda olmazsa olmaz uygulamalardan biri de Microsoft’un ofis uygulamalarıydı. Tabi ofis uygulamaları ve dosyaları Word, Excel gibi kendi içinde bölünüyor ve kullanıcıları ayrı ayrı uygulamalar yükleyip dosyalara da ayrı ayrı erişimle biraz meşgul olabiliyordu. Bu konuya çözüm olarak Microsoft en popüler uygulamaları olan Word, Excel ve Powerpoint’i tek bir çatı altında topladı ve Office Lens eklentisi ile birlikte beta erişime sundu. Ya da sunmuştu!? Kısa süre önce erişime açılan uygulama tekrar Google Play üzerinden kaldırıldı.

Muhtemelen beta yani deneme aşamasında olan uygulama gerekli revizelerden sonra yeniden indirmeye sunulacaktır. Ve artık kullanıcılar tek bir uygulama ile Word, Excel ve Powerpoint dosyalarını açabilecekler.

Microsoft’un Android’e geliştirdiği Word, Excel ve Powerpoint’i tek bir çatı altında topladığı uygulama Google Play üzerinde yeniden indirmeye sunulduğunda linki bu sayfa altında paylaşılacaktır.

IOS için ise henüz bir bilgi yok.

About Author

Bir yanıt yazın