Samsung’un Ekranı Katlanabilir Telefonu Galaxy Fold Hüsran Yarattı

1/5 - (1 vote)

Samsung’un uzun süre üzerinde çalıştığı katlanabilir telefonu Galaxy Fold henüz piyasaya sürülmeden ekranında arıza meydana geldi.

Samsung’un inceleme ve tanıtım amaçlı bazı basın, teknoloji editörleri ve youtuber’lara gönderdiği telefonlarda sorunlar oluştuğuna dair geri bildirimler alması üzerine dağıttığı telefonları incelemek üzere geri toplama kararı aldı. İncelemeler sırasında telefonun ekranının sol kısmında görüntünün gidip gelmesi ve ekranda kırılmalar meydana geldi.

Konuyla ilgili olarak Samsung menteşe üreticileri ile temasa geçme kararı aldı fakat yapılan incelemeler menteşelerde bir problem olmadığını gösterdi. Akabinde Samsung ekranda güçlendirmeler yapılacağını açıkladı.

Samsung’un önceki serilerinde de yaşanan sıkıntılar ve Galaxy Fold ile devrim yaratmak isterken hüsran yaratan Samsung’un imajının güçlü rakiplerinin arasında oldukça ezilmesine neden oldu. Telefon her ne kadar yenilenerek piyasaya sürülecek olsa da kafalarda ki soru işaretleri pek kolay silineceğe benzemiyor.

About Author

Share:

Bir yanıt yazın