EA Access PlayStation 4’e Geliyor

Derecelendirme

EA’nın Xbox One için sunulan dijital oyun servisi EA Access PS4’e de geliyor. Daha önce bu konuda girişim oldu ancak Sony tarafından kabul edilmemişti. Görünen o ki anlaşma sağlandı ve servis Temmuz ayı itibariyle Playstation 4’de de kullanıma sunulacak. Dijital oyun servislerinin artması kullanıcıların kafasını karıştırmış durumda. Hepsinin kendine özgü avantajları var ancak kimse de hepsine birden üye olamaz. Bu durum biraz oyuncuların canını sıkacak gibi. Bunca dijital platformun karşısında EA Access’in pek bir şansının olamayacağını düşünebilirsiniz ama durum pekte öyle görünmüyor. Diğer platformlara nazaran sunduğu farklı avantajlarla çoktan kitlesini oluşturmaya başladı bile.

EA Access’in Türkiye’de Xbox One için yıllık fiyatı 65 TL aylık fiyatı ise 12 TL. Playstation 4 için Türkiye fiyatları henüz açıklanmadı ama Xbox One için olan fiyatlar fikir sahibi olmamıza yardımcı oluyor.

EA Access’in Avantajları Nelerdir?

EA Access ile henüz piyasaya sürülmemiş EA oyunlarını deneyebiliyorsunuz. Eğer satın alırsanız oyun kayıtlarınız silinmiyor ve kaldığınız yerden oyuna devam edebiliyorsunuz. Oyun deneme özelliği oyun piyasaya sürülse dahi devam ediyor. Bu durumda da EA’nın kendi oyunlarına çok güvendiğini görülüyor.

Tam oyun, DLC, Ultimate Team gibi eklentilerde otomatik olarak %10 indirim sunuyor.

About Author

Bir yanıt yazın