Rick Grimes Walking Dead: World Beyond’a Mı Geçti?

3/5 - (2 votes)

Anahtar sorgular: the walking dead rick geri dönecek mi the walking dead rick grimes geri dönecek mi the walking dead rick öldü mü the walking dead rick ölümü andrew lincoln fear the walking dead walking dead rick nasıl öldü andrea the walking dead

The Walking Dead dizisini izleyen herkes bu soruyu merak ediyor Rick Grimes öldü mü? Ve geçtiğimiz günlerde AMC tarafından duyurulan spin-off dizisi The Walking Dead: World Beyond’da – The Walking Dead dizisinin oyuncuları yer alacak mı?

Bildiğimiz kadarıyla hayır ancak yapımcılar bize The Walkin Dead 9. sezon 5. bölümden itibaren bir ipucu vermiş olabilir!

Rick Grimes (Andrew Lincoln) The Walking Dead 9. sezon 5. bölümde öldü! En azından arkadaşları öyle sanıyor. Hatırlatmak gerekirse zombi sürüsünü durdurmak için kendisi de köprünün üzerindeyken orayı havaya uçurmuş ve büyük bir patlama sonucu köprü yıkılmıştı. Arkadaşları onun akıbetini merak etmiş günlerce Rick’i aramışlardı. İlk etapta orada zombiler gibi parçalandığına inanmak istemediler ama tabi ki Rick’i de bulamadılar.

Esrarengiz karakterlerden biri olan Jadis’in insan kaçakçılığına ortak olduğu ve bilinmeyen bir oluşuma insan tedarik ettiği öğrenilmişti. Bu insanlara da öyle görünüyor ki zombi dünyasındaki başarısına göre A ve B gibi kod takıyorlardı.

Rick patlamadan kurtulmuş yaralı halde dere kenarında yatarken onu Jadis buldu ve işte o gizemli helikopteri çağırarak bir dostunu kurtarmak istediğini söyledi. İşte Rick Grimes The Walking Dead World Beyond’da mı yer alacak? sorusu burada doğuyor. Çünkü Rick’i alan helikopterin üzerinde bulunan bir birine geçmiş halde 3 halka simgesi, The Walking Dead: World Beyond da bulunan bir militaristik grupta da yer alıyor. Oluşumun başında Emmy ödülü kazanan Julia Ormond yer alıyor. Fikirleri, düşünceleri ve karakteristik özellikleri henüz belli değil. Umuyoruz ki o da kötü bir lider değildir.

Solda The Walking Dead: World Beyond’da yer alan Elizabeth, Sağda Rick’i alan helikopter.

3. dizi World Beyond’un konusu henüz belli olmadığından roller ve o grubun kim ya da ne olduğuna dair bir fikir yürütmek zor. Ancak gizemli 3 halka sembolü neyi temsil ediyor? The Walking Dead dizisi ile arasındaki bağlantı nasıl olacak? Onlara ait bir helikopterin gelip Rick’i aldığını gördük ve bu durumda Rick’in er yada gerçek The Walking Dead: World Beyond da görmemiz kaçınılmaz değil mi?

Üç Halka Gelecek Olabilir Mi?

Üç halkanın anlamı geleceği temsil ediyor olabilir mi? Militarist grubun lideri Elizabeth (Julia Ormond) amacı büyük bir gelecek kurmak olabilir. Çünkü Fear the Walking Dead de yer alan Isabelle karakteri şöyle bir şey söylemişti “Yaptığım her şey ben öldükten sonra geriye kalan hikayelerden daha fazlasını sağlıyor. Benden daha büyük, senden daha büyük, hepimizden daha büyük. Biz şimdilik kendimiz için yaşamıyoruz biz bir gücüz. Gelecek var. ”

Fear the Walking Dead, The End of Everything “Her Şeyin Sonu” bölümünde Isabelle’i tanıtır. Isabelle, grubun “geleceği” temsil ettiği ve onlarla tanışan herkesin çok korkması gerektiği konusunda uyarır.

About Author

Bir cevap yazın