Fallout'un Dizisi Geliyor!

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Makaleler: 0
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

Fallout'un Dizisi Geliyor!

#1 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Resim

Etiketler:
Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Teşekkür etti: 190 kez
Türkiye

Re: Fallout'un Dizisi Geliyor!

#2 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

Konu açılmışken geçen ps now da fallout 4 oynadım türkçe yamalı hikaye çok hoşuma gitti. Ama oynanış odun gibiydi. Sarmadı pek tıpkı witcher 3 te olduğu gibi. Rpg beni sarmıyor.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
5
Ruh hali:
Türkiye

#3 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

[mention]omrkcmn[/mention] ben seni anlıyorum ama ortada çok güzel bir hikaye ve senaryo var. Şuan yine sinirlerim zıplıycak ama TLOU2'de grafikler güzel oynanış iyi ama gel gelelim senaryoyu maf etmişler burda oynanışın bir önemi kalıyor mu bilmiyorum.. Zaten Fallout 4 ve Witcher 3 eski oyunlar bunu da göz önünde bulundurmak lazım ama oynanış saati çok uzun bitmek bilmiyor ve kaliteli bir senaryoya sahipler. İkisinin de fiyatları çok ucuzladı ikisini alıp oynasan senin aylarca götürür zaman öldürmek olarak bile düşünsen keyif alırsın.
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Teşekkür etti: 190 kez
Türkiye

#4 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 04 Tem 2020 17:51 @omrkcmn ben seni anlıyorum ama ortada çok güzel bir hikaye ve senaryo var. Şuan yine sinirlerim zıplıycak ama TLOU2'de grafikler güzel oynanış iyi ama gel gelelim senaryoyu maf etmişler burda oynanışın bir önemi kalıyor mu bilmiyorum.. Zaten Fallout 4 ve Witcher 3 eski oyunlar bunu da göz önünde bulundurmak lazım ama oynanış saati çok uzun bitmek bilmiyor ve kaliteli bir senaryoya sahipler. İkisinin de fiyatları çok ucuzladı ikisini alıp oynasan senin aylarca götürür zaman öldürmek olarak bile düşünsen keyif alırsın.
Özellikle oyun oynamamın sebebi hikaye zaten. Tloudan bayağı soğumaya başladım. Fiyat yüzünden bahane arıyordum zaten :D

Ama hocam rpg oldum olası midemi bulandırıyor. Adını duymam bile yetiyor. Rpg. İğrenç.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
5
Ruh hali:
Türkiye

#5 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

omrkcmn yazdı: 04 Tem 2020 18:10
aknctn yazdı: 04 Tem 2020 17:51 @omrkcmn ben seni anlıyorum ama ortada çok güzel bir hikaye ve senaryo var. Şuan yine sinirlerim zıplıycak ama TLOU2'de grafikler güzel oynanış iyi ama gel gelelim senaryoyu maf etmişler burda oynanışın bir önemi kalıyor mu bilmiyorum.. Zaten Fallout 4 ve Witcher 3 eski oyunlar bunu da göz önünde bulundurmak lazım ama oynanış saati çok uzun bitmek bilmiyor ve kaliteli bir senaryoya sahipler. İkisinin de fiyatları çok ucuzladı ikisini alıp oynasan senin aylarca götürür zaman öldürmek olarak bile düşünsen keyif alırsın.
Özellikle oyun oynamamın sebebi hikaye zaten. Tloudan bayağı soğumaya başladım. Fiyat yüzünden bahane arıyordum zaten :D

Ama hocam rpg oldum olası midemi bulandırıyor. Adını duymam bile yetiyor. Rpg. İğrenç.
İlginç :D saygı duyarım ne diyim
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“Site Anasayfa Gönderileri” sayfasına dön