DUYURULAR!
  • Forumumuzda artık her mesajınızda görüntülenen profil bilgileri alanında, varsa Steam durumunuz da görüntülenebilecek! Detaylar için tıklayınız.
  • Artık profilinize hazır avatar galerisinden avatar resmi ekleyebilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız.
  • Yeni eklenen "Notlar" özelliğini kullanarak hesabınızda herhangi bir konuda kolaylıkla not tutabilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız.

Playstation 5 Güvenli Mod Nasıl Açılır? Playstation 5 Veri Tabanı Oluşturma Nasıl Yapılır?

Playstation 5'e dair her şey.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık
Kullanıcı avatarı
aknctn
Moderatör
Makaleler: 0
Mesajlar: 507
Kayıt: 09 Nis 2019 13:53
Ruh hali:
Teşekkür etti: 60 kez
Teşekkür edildi: 131 kez
Turkey

Playstation 5 Güvenli Mod Nasıl Açılır? Playstation 5 Veri Tabanı Oluşturma Nasıl Yapılır?

Mesaj gönderen aknctn »

Playstation 5 güvenli mod açma ve Playstation 5 veri tabanını yeniden oluşturma için aşağıdaki adımları izleyin.

Konsolunuzu kapattıktan sonra "ışıkların söndüğünden emin olun" tekrar açmak için güç düğmesini basılı tutun. Bir değil "ikinci" bip sesinden sonra güç düğmesini bırakın. Düğmeye yeni bastığınızda bir bip sesi duyacaksınız bırakmadan basılı tutun akabinde 7 saniye sonra bir bip sesi daha duyacaksınız o zaman düğmeyi bırakın. Açılan Playstation 5 güvenli mod ekranında kontrolü sağlayabilmek için dual sense'i kablo ile konsola bağlayın ve dual sense üzerinden PS düğmesine basın.

Veri tabanını yeniden oluşturmak isteyenler ekranda "veri tabanını yeniden oluştur" sekmesine gelerek bu işlemi başlatabilir. Bunu yapmak normalde kayıtları verileri silmez ama her ihtimale karşı yedek almayı unutmayın.


Ayrıca;

viewtopic.php?f=268&t=627&p=2585#p2585


Resim

Tags:

“Playstation 5” sayfasına dön