DUYURULAR!
  • Forumumuzda artık her mesajınızda görüntülenen profil bilgileri alanında, varsa Steam durumunuz da görüntülenebilecek! Detaylar için tıklayınız.
  • Artık profilinize hazır avatar galerisinden avatar resmi ekleyebilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız.
  • Yeni eklenen "Notlar" özelliğini kullanarak hesabınızda herhangi bir konuda kolaylıkla not tutabilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız.

Sony KD-65XF9005 4K Android usb tv'den kayıt

Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık
zteknoloji
Makaleler: 0

Sony KD-65XF9005 4K Android usb tv'den kayıt

Mesaj gönderen zteknoloji »

tvnin 3 tane usb girişi var. flaş bellek veya hdd yi tv nin arkasındaki hdd rec olan usb yerine takmanız.gerekiyor. 32gb flas belleği
tanımadı elimde 64gb flas bellek vardı onu taktım tanıdı.ayarlar bölümünden takılan hdd veya flas belleği kayıt için tanıtmanız gerekiyor.

Tags:

Kullanıcı avatarı
Morty
Ruh hali:
Teşekkür etti: 12 kez

Mesaj gönderen Morty »

Türkiyeye giren tvlerde vergi muhabbetinden kayıt gibi özellikler kaldırılıyor mesela tüm cep telefonlarında trt bandrolü (masraf) yüzünden radyo özelliği kapatılarak gönderilir bazı çin modelleri bu yüzden radyo çipsiz sadece alıcılı hiç bi fonksiyonu olmayan dinlemeye yarayan basit radyolu yapar. Sizin tvnin kayıt yapması ilginç sony yanlışlıkla gönderdi herelde.

Kullanıcı avatarı
mist
Ruh hali:
Teşekkür etti: 5 kez

Mesaj gönderen mist »

Benim kumandada düğme var ama aktif değil galiba

Kullanıcı avatarı
siyah.jack
Ruh hali:
Teşekkür etti: 3 kez

Mesaj gönderen siyah.jack »

Artık internetten her şeyi bulabiliyoruz kaydedip uğraşmaya gerek yok istediğini indir

Kullanıcı avatarı
siyah.jack
Ruh hali:
Teşekkür etti: 3 kez

Mesaj gönderen siyah.jack »

mist yazdı:
23 Eki 2020 16:54
Benim kumandada düğme var ama aktif değil galiba
Dahiliyeye bi baktır

Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“TV” sayfasına dön