DUYURULAR!
  • Forumumuzda artık her mesajınızda görüntülenen profil bilgileri alanında, varsa Steam durumunuz da görüntülenebilecek! Detaylar için tıklayınız.
  • Artık profilinize hazır avatar galerisinden avatar resmi ekleyebilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız.
  • Yeni eklenen "Notlar" özelliğini kullanarak hesabınızda herhangi bir konuda kolaylıkla not tutabilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız.

Playstation 5 COD: Black Ops Cold War Trabzon'dan Geçen Oynanış Görüntüleri

Çıkış Tarihleri, Duyurular ve Gelişmeler
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık
Kullanıcı avatarı
siyah.jack
Makaleler: 0
Mesajlar: 19
Kayıt: 12 Ağu 2020 21:05
Ruh hali:
Teşekkür etti: 3 kez

Playstation 5 COD: Black Ops Cold War Trabzon'dan Geçen Oynanış Görüntüleri

Mesaj gönderen siyah.jack »

Playstation 5 tanıtımında COD: Black Ops Cold War'ın Trabzon'da geçen oynanış görüntülerine yer verildi. Heyecan ve aksiyon dolu sahneler var. Playstation store da oyun şöyle tanıtılıyor

Call of Duty®: Black Ops'un devam oyunu Black Ops Cold War oyunuyla hayranlar, 1980'lerin başında dengelerin altüst olduğu jeopolitik Soğuk Savaş'ın içine sürüklenecek. Oyuncuların tarihî figürler ve acı gerçeklerle yüz yüze geleceği bu sürükleyici tek oyunculu Campaign modunda hiçbir şey göründüğü gibi değil. Dünya çapında Doğu Berlin, Vietnam, Türkiye Sovyet KGB ana karargâhı gibi yerlerde savaşmaya hazır ol.

Türkiye de geçtiğine göre bi zahmet Call of Duty®: Black Ops Cold War da Türkçe dil desteği olur herelde.
Kullanıcı avatarı
the_st_j
Makaleler: 0
Mesajlar: 39
Kayıt: 30 Ağu 2019 12:26
Ruh hali:
Teşekkür etti: 3 kez
Teşekkür edildi: 2 kez

Mesaj gönderen the_st_j »

Adamlar korka korka yapmıştır Trabzondaki bölümü şimdi bunlar yanlış anlar darbe sanar falan diye :lol: :lol:Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“Oyun Haberleri” sayfasına dön