Ücretsiz LEGO® NINJAGO® Filmi Bilgisayar Oyunu

Playstation 4 Oyunları

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
Makaleler: 0
5
Teşekkür etti: 189 kez
Türkiye

Ücretsiz LEGO® NINJAGO® Filmi Bilgisayar Oyunu

#1 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

https://store.playstation.com/tr-tr/pro ... NJAGOMOVIE

Ps4 ve xone için oyun ücretsiz. Gönül isterdi ki gta v olsun. Yada days gone, yada witcher 3. :P

Başlık türkçe ama oyun Türkçe mi bilgi bulamadım bir türlü. Türkçeye çok şaşırırım ve bitene kadar başından kalkmam.

Etiketler:
Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

Re: Ücretsiz LEGO® NINJAGO® Filmi Bilgisayar Oyunu

#2 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Haber güzel hemen ekledim kütüphaneme teşekkürler kardeşim. Evet gönül neler isterdi ama adamlar Uncharted 3'ü bedava yapabilmişti en fazla :?

Witcher :lol: :lol: aslında güzel bi indirim almıştı bilmiyorum hâlâ geçerli mi düşünebilirsin 8-)

Forumdaki güncel Playstation 4 Türkçe oyunlar listesinde sadece Lego Worlds Türkçe Altyazı görülüyor...

viewtopic.php?t=3

Geçen Red Dead Redemption 2 indirimdeydi hemde special edition 134 TL'ye düşmüş aldım oyun açılırken karşıma bir dil listesi çıktı dünya literatüründe yok. Ama gel gelelim aralarında Türkçe yok!! O kadar zoruma gitti ki ve oyun sırf diyalog adamlar çok fazla konuşuyor hiç susmuyor araya da çok fazla sinematik giriyor. Böyle bişeyi o zaman bu ülkede satmayacaksın arkadaş ya bizimle kafa buluyorlar galiba.
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Türkiye

#3 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 19 May 2020 11:42 Haber güzel hemen ekledim kütüphaneme teşekkürler kardeşim. Evet gönül neler isterdi ama adamlar Uncharted 3'ü bedava yapabilmişti en fazla :?

Witcher :lol: :lol: aslında güzel bi indirim almıştı bilmiyorum hâlâ geçerli mi düşünebilirsin 8-)

Forumdaki güncel Playstation 4 Türkçe oyunlar listesinde sadece Lego Worlds Türkçe Altyazı görülüyor...

viewtopic.php?t=3

Geçen Red Dead Redemption 2 indirimdeydi hemde special edition 134 TL'ye düşmüş aldım oyun açılırken karşıma bir dil listesi çıktı dünya literatüründe yok. Ama gel gelelim aralarında Türkçe yok!! O kadar zoruma gitti ki ve oyun sırf diyalog adamlar çok fazla konuşuyor hiç susmuyor araya da çok fazla sinematik giriyor. Böyle bişeyi o zaman bu ülkede satmayacaksın arkadaş ya bizimle kafa buluyorlar galiba.
https://www.technolabs.net/rdr2-turkce- ... ssion=true

Bu gidişle pc alacağım. Şuraya bak.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

#4 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

omrkcmn yazdı: 24 May 2020 12:15
aknctn yazdı: 19 May 2020 11:42 Haber güzel hemen ekledim kütüphaneme teşekkürler kardeşim. Evet gönül neler isterdi ama adamlar Uncharted 3'ü bedava yapabilmişti en fazla :?

viewtopic.php?t=3

Konsolun yeri ayrı bende ama inan bende düşündüm. Hatta fiyatlara da baktım. Fiyatları konsoldan farksız ve yine konsol gibi 10 yıl gider mi ona karar veremedim çünkü arada ekran kartı ram ister diye düşünüyorum. Sırf Türkçe oyun için tercih etmem sanırım bu durumda. Bide bazı oyunlar sadece konsola ve bazı oyunlarda önce konsola uzun bi süre sonra pc'ye çıkıyor..

Şuan RDR2'yi nasıl oynuyorsun dersen var olan ingilizcemle ve takıldığım yerlerde YouTube'taki Türkçe bölümleri izleyerek. Adamlar sağolsun oynamış konuşmaların da Türkçesini söylüyorlar :lol: hale bak..

Bide PlayStation'ın exclusive oyunları benim için çok önemli👍
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Türkiye

#5 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 24 May 2020 12:42
omrkcmn yazdı: 24 May 2020 12:15

viewtopic.php?t=3

Konsolun yeri ayrı bende ama inan bende düşündüm. Hatta fiyatlara da baktım. Fiyatları konsoldan farksız ve yine konsol gibi 10 yıl gider mi ona karar veremedim çünkü arada ekran kartı ram ister diye düşünüyorum. Sırf Türkçe oyun için tercih etmem sanırım bu durumda. Bide bazı oyunlar sadece konsola ve bazı oyunlarda önce konsola uzun bi süre sonra pc'ye çıkıyor..

Şuan RDR2'yi nasıl oynuyorsun dersen var olan ingilizcemle ve takıldığım yerlerde YouTube'taki Türkçe bölümleri izleyerek. Adamlar sağolsun oynamış konuşmaların da Türkçesini söylüyorlar :lol: hale bak..

Bide PlayStation'ın exclusive oyunları benim için çok önemli👍
İşte bu yüzden pc alamıyorum. Bende kendimi bildim bileli sadece konsolda oyun oynadım.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“Playstation 4” sayfasına dön