DUYURULAR!
  • Forumumuzda artık her mesajınızda görüntülenen profil bilgileri alanında, varsa Steam durumunuz da görüntülenebilecek! Detaylar için tıklayınız.
  • Artık profilinize hazır avatar galerisinden avatar resmi ekleyebilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız.
  • Yeni eklenen "Notlar" özelliğini kullanarak hesabınızda herhangi bir konuda kolaylıkla not tutabilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız.

Ücretsiz LEGO® NINJAGO® Filmi Bilgisayar Oyunu

Playstation 4 Oyunları
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Moderatör
Has thanked: 48 time
Been thanked: 26 time
Durum: Çevrimdışı

Level 3

Ücretsiz LEGO® NINJAGO® Filmi Bilgisayar Oyunu

Mesaj gönderen omrkcmn » 18 May 2020 22:11

https://store.playstation.com/tr-tr/pro ... NJAGOMOVIE

Ps4 ve xone için oyun ücretsiz. Gönül isterdi ki gta v olsun. Yada days gone, yada witcher 3. :P

Başlık türkçe ama oyun Türkçe mi bilgi bulamadım bir türlü. Türkçeye çok şaşırırım ve bitene kadar başından kalkmam.

Kullanıcı avatarı
aknctn Turkey
Moderatör
Answers: 1
Ruh hali:
Has thanked: 38 time
Been thanked: 65 time

Level 3

aknctn’s avatar
Loading…

Re: Ücretsiz LEGO® NINJAGO® Filmi Bilgisayar Oyunu

Mesaj gönderen aknctn » 19 May 2020 11:42

Haber güzel hemen ekledim kütüphaneme teşekkürler kardeşim. Evet gönül neler isterdi ama adamlar Uncharted 3'ü bedava yapabilmişti en fazla :?

Witcher :lol: :lol: aslında güzel bi indirim almıştı bilmiyorum hâlâ geçerli mi düşünebilirsin 8-)

Forumdaki güncel Playstation 4 Türkçe oyunlar listesinde sadece Lego Worlds Türkçe Altyazı görülüyor...

viewtopic.php?t=3

Geçen Red Dead Redemption 2 indirimdeydi hemde special edition 134 TL'ye düşmüş aldım oyun açılırken karşıma bir dil listesi çıktı dünya literatüründe yok. Ama gel gelelim aralarında Türkçe yok!! O kadar zoruma gitti ki ve oyun sırf diyalog adamlar çok fazla konuşuyor hiç susmuyor araya da çok fazla sinematik giriyor. Böyle bişeyi o zaman bu ülkede satmayacaksın arkadaş ya bizimle kafa buluyorlar galiba.

Kimse de bakış açısını değiştirip bakmıyor...
Resim

Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Moderatör

Level 3

Mesaj gönderen omrkcmn » 24 May 2020 12:15

aknctn yazdı:
19 May 2020 11:42
Haber güzel hemen ekledim kütüphaneme teşekkürler kardeşim. Evet gönül neler isterdi ama adamlar Uncharted 3'ü bedava yapabilmişti en fazla :?

Witcher :lol: :lol: aslında güzel bi indirim almıştı bilmiyorum hâlâ geçerli mi düşünebilirsin 8-)

Forumdaki güncel Playstation 4 Türkçe oyunlar listesinde sadece Lego Worlds Türkçe Altyazı görülüyor...

viewtopic.php?t=3

Geçen Red Dead Redemption 2 indirimdeydi hemde special edition 134 TL'ye düşmüş aldım oyun açılırken karşıma bir dil listesi çıktı dünya literatüründe yok. Ama gel gelelim aralarında Türkçe yok!! O kadar zoruma gitti ki ve oyun sırf diyalog adamlar çok fazla konuşuyor hiç susmuyor araya da çok fazla sinematik giriyor. Böyle bişeyi o zaman bu ülkede satmayacaksın arkadaş ya bizimle kafa buluyorlar galiba.
https://www.technolabs.net/rdr2-turkce- ... ssion=true

Bu gidişle pc alacağım. Şuraya bak.

Kullanıcı avatarı
aknctn Turkey
Moderatör
Answers: 1
Ruh hali:
Has thanked: 38 time
Been thanked: 65 time

Level 3

aknctn’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen aknctn » 24 May 2020 12:42

omrkcmn yazdı:
24 May 2020 12:15
aknctn yazdı:

viewtopic.php?t=3

Konsolun yeri ayrı bende ama inan bende düşündüm. Hatta fiyatlara da baktım. Fiyatları konsoldan farksız ve yine konsol gibi 10 yıl gider mi ona karar veremedim çünkü arada ekran kartı ram ister diye düşünüyorum. Sırf Türkçe oyun için tercih etmem sanırım bu durumda. Bide bazı oyunlar sadece konsola ve bazı oyunlarda önce konsola uzun bi süre sonra pc'ye çıkıyor..

Şuan RDR2'yi nasıl oynuyorsun dersen var olan ingilizcemle ve takıldığım yerlerde YouTube'taki Türkçe bölümleri izleyerek. Adamlar sağolsun oynamış konuşmaların da Türkçesini söylüyorlar :lol: hale bak..

Bide PlayStation'ın exclusive oyunları benim için çok önemli👍

Kimse de bakış açısını değiştirip bakmıyor...
Resim

Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Moderatör

Level 3

Mesaj gönderen omrkcmn » 24 May 2020 20:14

aknctn yazdı:
24 May 2020 12:42
omrkcmn yazdı:
24 May 2020 12:15
aknctn yazdı:

viewtopic.php?t=3

Konsolun yeri ayrı bende ama inan bende düşündüm. Hatta fiyatlara da baktım. Fiyatları konsoldan farksız ve yine konsol gibi 10 yıl gider mi ona karar veremedim çünkü arada ekran kartı ram ister diye düşünüyorum. Sırf Türkçe oyun için tercih etmem sanırım bu durumda. Bide bazı oyunlar sadece konsola ve bazı oyunlarda önce konsola uzun bi süre sonra pc'ye çıkıyor..

Şuan RDR2'yi nasıl oynuyorsun dersen var olan ingilizcemle ve takıldığım yerlerde YouTube'taki Türkçe bölümleri izleyerek. Adamlar sağolsun oynamış konuşmaların da Türkçesini söylüyorlar :lol: hale bak..

Bide PlayStation'ın exclusive oyunları benim için çok önemli👍
İşte bu yüzden pc alamıyorum. Bende kendimi bildim bileli sadece konsolda oyun oynadım.

Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“Playstation 4” sayfasına dön