Yeni Playstation Plus Aboneliği Nasıl? Yeni Playstation Plus Aboneliğinde Hangi Oyunlar Var?

Konsollar Hakkında Gelişme ve Haberler

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Makaleler: 0
Cevaplar: 2
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 164 kez
Türkiye

Yeni Playstation Plus Aboneliği Nasıl? Yeni Playstation Plus Aboneliğinde Hangi Oyunlar Var?

#1 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Screenshot_20220616-190318_Gmail.png
Screenshot_20220616-190318_Gmail.png (627.43 KiB) 942 kere görüntülendi

Yeni Playstation Plus aboneliği, Playstation tarafından üyelerine gönderilen maille netleşti. Yeni Playstation Plus Premium üyeliği kaç TL? Ve Yeni Playstation Plus aboneliğinde paketler nasıl hepsi netlik kazandı.

Playstation kanalından atılan mailde detaylara şu şekilde yer verildi;

Karşınızda… Yeni üyeliğiniz!
Üyeliğiniz, 23 Haziran'dan önce sona erdirmediği sürece otomatik olarak PlayStation Plus Essential planına geçirilecek. Bugün yararlanmakta olduğunuz PlayStation Plus avantajlarının hepsine erişmeye devam edeceksiniz.

Abonelik planınızda veya ödeme sıklığınızda herhangi bir değişiklik yapmayı tercih etmediğiniz sürece, abonelik ücretiniz artmayacak ve ödeme tarihleriniz değişmeyecek. Ödemesini yapmış olduğunuz tüm abonelik dönemleri devam edecek.

Seviye yükseltmek mi istiyorsunuz?
Geçiş tamamlandığında, üyeliğinizi PlayStation Plus Extra veya Deluxe planına kolayca yükseltebileceksiniz. Bunun için mevcut planınız ile yükseltme yapmak istediğiniz plan arasındaki fark hesaplandıktan sonra ödeme döngünüzün kalan süresine göre ayarlanmış bir tutarda ödeme yapmanız gerekir.

Planların her biriyle neler elde edeceğiniz aşağıda!

PLANINIZ: PlayStation Plus Essential

PlayStation Plus üyelerinin yararlanmakta olduğu şu gibi harika avantajların aynısını sunar:
  • Aylık indirilebilir oyunlar
    Özel indirimler ve içerikler
    Kayıtlı oyunlar için bulut depolama alanı
    Çevrimiçi çok oyunculu modlara erişim
    Paylaşımlı Oyun
    Oyun Yardımı (yalnızca PS5)
    PlayStation Plus Koleksiyonu (yalnızca PS5)
Fiyatlar: aylık 40 TL / 3 aylık 100 TL / 12 aylık 240 TL.

PlayStation Plus Extra

PlayStation Plus Essential planının tüm avantajlarının yanı sıra, 400 adede kadar PS4 ve PS5 oyununun bulunduğu büyük Oyun Kataloğu'na* erişim sunar. Dilediğiniz gibi indirip oynayabileceğiniz bu oyunlardan bazıları:
  • Assassin’s Creed Valhalla
    Red Dead Redemption 2
    Demon’s Souls
    NBA 2K22
    Marvel's Spider-Man
    Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
Fiyatlar: aylık 60 TL / 3 aylık 165 TL / 12 aylık 400 TL. Yeni hizmetler kullanıma sunulduktan sonra, istediğiniz zaman yükseltme yapabilirsiniz.

PlayStation Plus Deluxe

PlayStation Plus Essential ile Extra planlarında sunulan tüm avantajların yanı sıra şunlar eklenir:
Şunlar da dahil olmak üzere orijinal PlayStation, PS2 ve PSP nesillerinden zamana meydan okuyan muhteşem oyunlarla dolu olan Klasikler Kataloğu (hepsi indirilebilir):
  • Tekken 2
    Jak 3
    Borderlands The Handsome Collection

Şunlar da dahil olmak üzere belirli yeni oyunlar için sınırlı süreli oyun deneme sürümleri:
    Horizon Forbidden West
    Uncharted: Legacy of Thieves Collection
    Tiny Tina’s Wonderland
Fiyatlar: aylık 70 TL / 3 aylık 190 TL / 12 aylık 460 TL. Yeni hizmetler kullanıma sunulduktan sonra, istediğiniz zaman yükseltme yapabilirsiniz.

Gamepass'e rakip gösterilen yeni Playstation Plus aboneliğinin beklentileri ne derece karşılayacak çok merak ediyorum. Oyuncular yıllardır bunu istedi ve bekledi her seferinde de gamepass örnek gösterildi ancak Sony geç kaldığı bu abonelik modelinde yine biraz pinti davranmış olabilir. Örneğin PlayStation Plus Deluxe modelinde Horizon Forbidden West, Uncharted: Legacy of Thieves Collection, Tiny Tina’s Wonderland gibi oyunlar için "Şunlar da dahil olmak üzere belirli yeni oyunlar için sınırlı süreli oyun deneme sürümleri" demiş! deneme sürümleri ve sınırlı süreli nedir yaa!

Fazla yorum getirmeden bekleyip görmek hatta bizzat denemek istiyorum. Yorum ve görüşlerinizi beklerim.
Resim

Tags:
Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
4
Teşekkür etti: 188 kez
Türkiye

Re: Yeni Playstation Plus Aboneliği Nasıl? Yeni Playstation Plus Aboneliğinde Hangi Oyunlar Var?

#2 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

PlayStation 5 alma zamanı geldi benim için. Şu günlerde ps4 ümle takas fiyatı soruyorum da 8-10000 arası değişiyor. Üzücü.

Konuya dönelim yıllık fiyat gayet güzel. Böyle devam eder inşallah. Eğlenmek bile lüks ülkede.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Cevaplar: 2
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 164 kez
Türkiye

Re: Yeni Playstation Plus Aboneliği Nasıl? Yeni Playstation Plus Aboneliğinde Hangi Oyunlar Var?

#3 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

[mention]omrkcmn[/mention] ben arada kaldım eskiye göre tabiki daha iyi ama yeni çıkan oyunlara erişim imkanı pek olmayacak sanırım ama bazı oyunlar gamepass'e direk gelir. Neyse deneyip görücez belki bu sayede Türkiye pazarında daha da büyür.
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
4
Türkiye

#4 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 17 Haz 2022 10:29 @omrkcmn ben arada kaldım eskiye göre tabiki daha iyi ama yeni çıkan oyunlara erişim imkanı pek olmayacak sanırım ama bazı oyunlar gamepass'e direk gelir. Neyse deneyip görücez belki bu sayede Türkiye pazarında daha da büyür.
Gamepass e gelen birinci parti oyunlar öyle ahım şahım şeyler değildi. Hala daha hemen gelen oyunların bir albenisi yok. Zaten Sony nin böyle bir iddiası yok. Bir oyun servisi sadece. Kütüphane her ay genişleyecek zaten. 1 kişiden 10 lira almak var 10 kişiden 2 şer lira alıp daha fazla kazanmak var. Sürekli gelir her zaman iyidir. Oyunu yaptın sat ee gerisi? Dolayısıyla şirketler de bu olaya sıcak zaten. Belki çıkışından bir iki ay sonra büyük aaa yapımlar eklenir.

Mesela horizon bir beş ay içinde sisteme gelir diye düşünüyorum.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
4
Türkiye

#5 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

Sistem kullanıma açıldı.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“Konsol Haberleri” sayfasına dön