PlayStation 5 12 Şubat'ta Yapılacak Etkinlikte Tanıtılacak

Oyun Konsolları, Teknik Destek ve Yardımlaşmalar

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
Makaleler: 0
5
Teşekkür etti: 189 kez
Türkiye

PlayStation 5 12 Şubat'ta Yapılacak Etkinlikte Tanıtılacak

#1 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

Önce 4Chan'da, daha sonra silindiği için Deeb Web dediğimiz internetin bir başka katmanında ortaya çıkan bilgilere göre new PlayStation Meeting isimli etkinlikle beraber konsol son kullanıcıya gösterilecek.

Edinilen bilgilerden bir diğeri ise büyük firmalarında bu etkinliğe davet edildiği konusunda. The Last of Us Part 2 ve Ghost of Tsushima yapımlarınında yeni nesil konsolda üst düzey performansta çalışacağıda bilgiler arasında. Sony PS VR 2 için de çalışmalara başlamış, bu etkinlikte prototip gösterileceği belirtilmiş.

Bu bilgilerin eski bir pazarlama müdürünün mail'inden alındığını da söyleyelim.

Bakalım yeni nesilde bizi neler bekliyor.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

Re: PlayStation 5 12 Şubat'ta Yapılacak Etkinlikte Tanıtılacak

#2 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Şöyle iki konu var umarım gerçek tasarım bu değildir

https://www.teknofenomen.com/onaylanmis ... -tasarimi/

https://www.teknofenomen.com/playsatito ... elli-oldu/

gerçekten hayal kırıklığı yaşadım ilk çıkan uydu alıcısı VCD playerlar gibi. Gerçi özellik ve işlevi önemli ama bu kadar da olmasın :D

VR 1'i çok merak ettim ama hiç deneyemedim alamadım da çok pahalı. 2 gelsin gelmesine de Allah bilir kaç para olacak!? :?:

The Last of Us Part 2 PS5'e çıkabilir ama herelde PS4'e de çıkartırlar diye umuyorum.
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Türkiye

#3 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 21 Eki 2019 15:26 Şöyle iki konu var umarım gerçek tasarım bu değildir

gerçekten hayal kırıklığı yaşadım ilk çıkan uydu alıcısı VCD playerlar gibi. Gerçi özellik ve işlevi önemli ama bu kadar da olmasın :D

VR 1'i çok merak ettim ama hiç deneyemedim alamadım da çok pahalı. 2 gelsin gelmesine de Allah bilir kaç para olacak!? :?:

The Last of Us Part 2 PS5'e çıkabilir ama herelde PS4'e de çıkartırlar diye umuyorum.

Devkit yani geliştirici kiti ile nihai son kullanıcı sürümü arasında her zaman %100 fark vardır. Son kullanıcı tasarımı bu değil.

TLOU çıkacak. Dikkat ettiysen "Üst düzey performansta" çalışacağı belirtilmiş. Yani 4K 60FPS ya da 2K 60FPS olarak yeni konsola gelebilir. PS4 için 1080p 30fps olarak geleceğini düşünüyorum

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
mist
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 17 kez
Türkiye

#4 Okunmamış mesaj gönderen mist »

Ps 5 kim bilir kaç para olcak bide oyunları çok pahalı üstüne de Türkçe değil ona para verilmez

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Türkiye

#5 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

mist yazdı: 21 Eki 2019 21:26 Ps 5 kim bilir kaç para olcak bide oyunları çok pahalı üstüne de Türkçe değil ona para verilmez
Bizim için 3000 lira aşağısı çıkmayacağı kesin. En fazla 499 Euro - Dolar olacaktır. Zaten güncel kurla ve vergi yalanlarıyla 4999 liradan çıkacağı bariz gibi. Türkçe olmayacak demeni anlayamadım. Nereden edindin bu bilgiyi? Sony ülkemizde güzel bir pazar yakaladı. Desteği kesmez. Oyun fiyatlarına da değinmek gerekirse Sony Ps Türkiye farkını konuşturacaktır diye düşünüyorum. 549 liraya hazır olalım.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
mist
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 17 kez
Türkiye

#6 Okunmamış mesaj gönderen mist »

omrkcmn yazdı: 21 Eki 2019 22:48
mist yazdı: 21 Eki 2019 21:26 Ps 5 kim bilir kaç para olcak bide oyunları çok pahalı üstüne de Türkçe değil ona para verilmez
Bizim için 3000 lira aşağısı çıkmayacağı kesin. En fazla 499 Euro - Dolar olacaktır. Zaten güncel kurla ve vergi yalanlarıyla 4999 liradan çıkacağı bariz gibi. Türkçe olmayacak demeni anlayamadım. Nereden edindin bu bilgiyi? Sony ülkemizde güzel bir pazar yakaladı. Desteği kesmez. Oyun fiyatlarına da değinmek gerekirse Sony Ps Türkiye farkını konuşturacaktır diye düşünüyorum. 549 liraya hazır olalım.
İşte onu diyom çok pahalı. Oyunlarda hem pahalı hemde çok az oyun Türkçe çıkıyo onu demek istedim. Mesela çıksada call of duty ve gta gibi oyunlar Türkçe çıkmıyo ucuz az ilgi gören oyunlar Türkçe çıkıyo

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

#7 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

omrkcmn yazdı: 21 Eki 2019 18:34
aknctn yazdı: 21 Eki 2019 15:26 Şöyle iki konu var umarım gerçek tasarım bu değildir

Devkit yani geliştirici kiti ile nihai son kullanıcı sürümü arasında her zaman %100 fark vardır. Son kullanıcı tasarımı bu değil.

TLOU çıkacak. Dikkat ettiysen "Üst düzey performansta" çalışacağı belirtilmiş. Yani 4K 60FPS ya da 2K 60FPS olarak yeni konsola gelebilir. PS4 için 1080p 30fps olarak geleceğini düşünüyorum
PS4 sanırım maksimum 30 FPS olur haklısın çıkacak olması ayrıca güzel. PS5'i ilk etapta almak zor olacağından bide TLOU'yu almak için PS5 almayı beklemek çok çok kötü olurdu..

Tasarım konusunda söylediklerin mantıklı da bu fotolar da sızınca kala kaldım öyle...
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“Konsol” sayfasına dön