Wowturkey Kapandı

İlgili konu içerisinde bulamadığınız kategori varsa konuyu burada açabilirsiniz...

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
Makaleler: 0
5
Teşekkür etti: 189 kez
Türkiye

Wowturkey Kapandı

#1 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

Bir milyon Türkiye fotoğrafı mottosuyla ilerleyen, altyapı çalışmaları hakkında bilgi edindiğimiz, Türkiye'ye ait bir çok detaylı fotoğraf bulunan bu eşsiz forum sitesi kapandı. Site sahibi sunucu masraflarının kendisini aştığını belirterek siteyi kapattı. Reklam zaten yoktu, wowturkey kitlesi sağlam bir kitleydi.

Bir çok inşaat hakkında bilgi bulduğumuz tek yerdi....

Kim bilir belki burası wowturkey olur....

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Makaleler: 0
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

Re: Wowturkey Kapandı

#2 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Açıkçası gerçekten üzüldüm ne çok emek verildiğini arka planda nelerle uğraşıldığını çok iyi biliyorum.

Burada da reklam gelirleri giderleri karşılamıyor kimi zaman gerçekten zorlanıyorum. Yeterli yazılım bilgisine sahip olmadığımdan tüm eklentileri yurtdışı forumlardan destek alarak uyarlıyorum. Ve çok çok önemli olan seo desteği bile alacak maddi kaynak yok.

Bu işi gönülle yapanların hevesini kıran bişey var. O da insanların forumdan alacağını alıp teşekkür bile etmeden ayrılmaları, kendi tecrübelerini paylaşmamaları ve bilgi paylaşımı yapmamaları. Zor zamanlar oldu yine olacak ancak burada gücü motivasyonu ziyaretçilerin katkılarından alıyoruz umarım destek artarak devam eder.

Herşeyi tek bi çatı altında toplamak istiyorum download bölümü var deneme indirme dosyaları ekledim aylardır uyarlama ve türkçeleştirme çalışması arka planda devam ediyor. Ve daha neler neler yapılacak zaman içerisinde. Nelerle uğraşıyoruz ama gel gelelim işte.......
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“Diğer” sayfasına dön