Dying Light 2 Gizli Oda - Dying Light 2’de Hayranlara Teşekkür Odası

Konu Dışı, Sohbet Tartışma

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Makaleler: 0
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

Dying Light 2 Gizli Oda - Dying Light 2’de Hayranlara Teşekkür Odası

#1 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Dying Light 2’de Gizli Odaya Nasıl Ulaşılır? Dying Light 2 Gizli Odayı Nasıl Bulurum? Dying Light 2 Özel Oda, Dying Light 2 Teşekkür Mektubu
dying light 2 sırları.jpg
dying light 2 sırları.jpg (176.6 KiB) 802 kere görüntülendi

Dying Light 2 oynarken yapımcıların biz oyunculara hazırladığı ufak bi sürpriz ile karşılaştım. Techland, oyun içindeki binalardan birine firmaya ait ipucu, poster/afişlerin bulunduğu ve bir de en güzel Dying Light 2 hayranları için teşekkür mektubunun yer aldığı bir oda tasarlamış. Denk gelmesi pek zor değil ama biraz peşinin bırakılmaması gereken bir konu. Çatılarda gezerken VNC kulelerinin birinde bir trafoya denk geldim. Oyunda elektrik üretim tesislerinde şehire verilecek elektriği aktif hale getirebilmek için kablo hattı çekilen trafolar var bu da onlardan biriydi. İlginç olan bunun VNC binası tepesinde ne aradığıydı. Neyse kabloyu alıp takabileceğim diğer trafoları takip ettim ve sonucunda bu odaya ulaştım videoda detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Odaya giriş yapabilmek için elektriğin aktif olması gerekiyor aksi durumda açamıyorsunuz.

Odaya ulaştıktan sonra en çok dikkatimi çeken duvarda Call of Juarez posterleri oldu ve birde hayranlara teşekkür mektubu. Güzel bir incelik olmuş benim hoşuma giden bir durum oldu tabi sizin düşüncenizi bilemem. Başka bir çok detay mevcuttu ancak firma ve çalışanları hakkında pek fazla bilgiye sahip olmadığım için diğer görsel ve ipuçlarını yorumlayamadım bu yüzden gözümden kaçan detaylar da olmuş olabilir.

Dying Light 2 Gizli Oda ve Oyunculara Teşekkür Mektubu
Resim

Etiketler:
Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
Morty
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 39 kez
Türkiye

Re: Dying Light 2 Gizli Oda - Dying Light 2’de Hayranlara Teşekkür Odası

#2 Okunmamış mesaj gönderen Morty »

Her oyunda bi sır var bunu da ilk siz keşfettiniz galiba. Nerden denk gelsinler nasıl açsınlar büyük tesadüf. Hangi platformda oynadınız?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
paladindanse
3
Teşekkür etti: 18 kez
Türkiye

Re: Dying Light 2 Gizli Oda - Dying Light 2’de Hayranlara Teşekkür Odası