Dying Light 2'de Ok Yay Nasıl Alınır?

Konu Dışı, Sohbet Tartışma

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
the_st_j
Makaleler: 0
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 8 kez
Türkiye

Dying Light 2'de Ok Yay Nasıl Alınır?

#1 Okunmamış mesaj gönderen the_st_j »

Dying Light 2 de yay nerede? Ok mu yay mı neyse almam lazım sıkıldım artık bir sürü satıcı gezdim ikinci bölgeyi açtım yok. Bu oyunda menzili silahlar var mı?
gönderen aknctn » 07 Mar 2022 12:01
Dying Light 2 yakın dövüş ve parkur oyunu menzili silahlardan biraz uzak tabi bu hiç olmadığı anlamına gelmiyor. Yay alabilmek için Let's Waltz görevini tamamlamanız gerekiyor tamamladıktan sonra silahlarınız arasında yay göremiyorsanız oyuncu zulalarına bakın eğer envanteriniz doluysa yer yoksa zulaya atıyor oradan alabilirsiniz. Bu kısma dikkat edin ödüllerde çantanız doluysa zulaya gider.

Bunun dışında yeni açılan bölgelerde en yüksek gökdelenlerin birinde de yay var paraşüt aldıktan sonra yüksek binalardan rüzgarı arkanıza alarak yükselebiliyorsunuz öyle ulaşabilirsiniz. Bu bahsettiğim yay Waltz görevinden sonra verilen yaydan daha güçlü.
Tam mesaja git
En son aknctn tarafından 07 Mar 2022 12:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Etiketler:
Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
Morty
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 39 kez
Türkiye

Re: Dying Light 2'de Ok Nasıl Alınır?

#2 Okunmamış mesaj gönderen Morty »

:lol: Bende dying light 2 konusu ne zaman açılacak diyodum görünce daldım hemen :lol:

Ok yay alabilmek için let's waltz görevini yapmanız lazım sonra size düşük seviye yay verilcek.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
the_st_j
4
Ruh hali:
Türkiye

#3 Okunmamış mesaj gönderen the_st_j »

O da tamam daö anahtarını waltz dan geri aldım silahlara bakıyorum yay yok

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

#4 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Dying Light 2 yakın dövüş ve parkur oyunu menzili silahlardan biraz uzak tabi bu hiç olmadığı anlamına gelmiyor. Yay alabilmek için Let's Waltz görevini tamamlamanız gerekiyor tamamladıktan sonra silahlarınız arasında yay göremiyorsanız oyuncu zulalarına bakın eğer envanteriniz doluysa yer yoksa zulaya atıyor oradan alabilirsiniz. Bu kısma dikkat edin ödüllerde çantanız doluysa zulaya gider.

Bunun dışında yeni açılan bölgelerde en yüksek gökdelenlerin birinde de yay var paraşüt aldıktan sonra yüksek binalardan rüzgarı arkanıza alarak yükselebiliyorsunuz öyle ulaşabilirsiniz. Bu bahsettiğim yay Waltz görevinden sonra verilen yaydan daha güçlü.
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
the_st_j
4
Ruh hali:
Türkiye

#5 Okunmamış mesaj gönderen the_st_j »

aknctn yazdı: 07 Mar 2022 12:01 Dying Light 2 yakın dövüş ve parkur oyunu menzili silahlardan biraz uzak tabi bu hiç olmadığı anlamına gelmiyor. Yay alabilmek için Let's Waltz görevini tamamlamanız gerekiyor tamamladıktan sonra silahlarınız arasında yay göremiyorsanız oyuncu zulalarına bakın eğer envanteriniz doluysa yer yoksa zulaya atıyor oradan alabilirsiniz. Bu kısma dikkat edin ödüllerde çantanız doluysa zulaya gider.

Hocam hemen girdim baktım gerçekten zuladaymış ayar olmuştum sürekli yakın dövüş sıkıldım sağol. Gökdelendekine de bakıcam.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“Diğer” sayfasına dön