Cyberpunk 2077'nin Kutu İçeriğine Dair Görseller Sızdırıldı

Çıkış Tarihleri, Duyurular ve Gelişmeler

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Makaleler: 0
Cevaplar: 2
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 164 kez
Türkiye

Cyberpunk 2077'nin Kutu İçeriğine Dair Görseller Sızdırıldı

#1 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Cyberpunk 2077'nin kutu içeriği hakkında bilgi içeren görseller sızdırıldı. Reddit üyesi tarafından paylaşılan görsellerde Cyberpunk 2077'nin kutu içeriği Witcher 3'de olduğu gibi dolu olacağa benziyor. Cyberpunk 2077'nin ön kapağında yer alan bilgilere göre kutu içeriği stiker, kartpostal, kitapçık ve harita gibi içeriklerden oluşuyor. Ek olarak Cyberpunk 2077'nin 2 Blu-Ray diskten oluşacağı yazıyor ki oyunun 200 GB'dan fazla boyutu olacağı bilgisi paylaşılmıştı zaten.

Resim
Resim
Resim
Resim

Tags:
Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
4
Teşekkür etti: 188 kez
Türkiye

Re: Cyberpunk 2077'nin Kutu İçeriğine Daire Görseller Sızdırıldı

#2 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

Yani bu kadar içeriği bu kadar yeni bir ekip sunabiliyorsa 700 lira isteyen EA, Ubisoft ıvır zıvır bunu neden yapmadı? Şahsen Uncharted 4 alınca bu tür şeyler görmeye çok sevinirdim, sticker, basit bir kartpostal vs. Vay arkadaş. Keriz yerine konulmuş gibi hissediyorum.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Cevaplar: 2
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 164 kez
Türkiye

Re: Cyberpunk 2077'nin Kutu İçeriğine Daire Görseller Sızdırıldı

#3 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

omrkcmn yazdı: 18 Kas 2020 14:29 Yani bu kadar içeriği bu kadar yeni bir ekip sunabiliyorsa 700 lira isteyen EA, Ubisoft ıvır zıvır bunu neden yapmadı? Şahsen Uncharted 4 alınca bu tür şeyler görmeye çok sevinirdim, sticker, basit bir kartpostal vs. Vay arkadaş. Keriz yerine konulmuş gibi hissediyorum.

Cd Project Red cömert bir firma. Witcher 3'ün kutusundan da stickerlar ve harita çıkmıştı ve oyunlarında Türkçe dil desteği bulunuyor. Uncharted serisinden çok iyi para kazandılar insanlara sembolük bir şey hediye edebilirlerdi kutulu oyunlarda ama evet dediğin gibi yapmadılar.
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“Oyun Haberleri” sayfasına dön