Playstation 5'in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Playstation 5'e dair her şey.

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Makaleler: 0
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

Playstation 5'in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

#1 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Playstation 5 Türkiye'de kaç para olacak merak konusu iken Playstation Türkiye tarafından atılan tweet bu soru işaretlerini kaldırdı. Playstation 5'in Türkiye fiyatı tahmin edildiği gibi 8299 TL oldu. Bu diskli versiyon için Playstation 5 dijital versiyon fiyatı henüz açıklanmadı ve 2021'den önce de ülkemizde satışa sunulmayacağı konuşuluyor. Sürpriz bir fiyat olmadı 8-9 bin TL konuşulan rakamlardı zaten ama tabiki böyle olmaması gerekiyordu. Ek vergiler ve kur farkları cihazı gerçek bedelinden çok uzaklaştırdı maalesef. Xbox Series X'e göre arada 1000 TL fark var daha uygun ancak Playstation Türkiye'nin açıklamasına göre bu tavsiye edilen fiyat ve değişiklik gösterebilir.

viewtopic.php?f=268&t=566

viewtopic.php?f=268&t=470
Resim

Etiketler:
Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Teşekkür etti: 189 kez
Türkiye

Re: Playstation 5'in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

#2 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

En azından PlayStation Türkiye'ye bakış açım düzeldi. Fiyat için görşmeler yapılmış belli. İyi fiyat mı? Kesinlikle değil. Yalama yayıncılar ses çıkarmıyor yine "hövevveveve yow bön zotön senede 10 ps4 çekilişi yapıyorum yow bana bir şey etmez yow". Tabi sendeki gelir zenginlerde anca var tabi sana koymaz.

Denilecek söz çok. Ağabeyim çıkınca alalım dedi kesinlikle hayır dedim. İki yıl sonra hatta Jailbreak olursa anca. Zira oyun fiyatları 649₺'den aşağı olmayacaktır. 2300 lira maaş alacağım yüzde bilmem kaçını oyuna vereceğim oldu.

İnşallah sonraki seçimde mevcut hükümet sağlam bir tokat yer. Verginin vergisini alıyorlar yetmiyor ultra zeki bir bakan müsveddesini hala koltğunda oturtuyorlar. Daha önce şerefsizliği Aral, PS TR ve diğerleri yapıyorken artık bunu devlet yapıyor diğerleri yapamıyor. Yapsa kazanamayacak. Spotçu dediğimiz adam toplam beş bin lira masraf ile konsolu getirip bunlar yüzünden 8399'a satacak. Herkes *** olmuş. Bu konsolu çok isteyen varsa yurtdışından getirtsin abicim. Başka yolu yok. Ya çok zengin lmalı yada PlayStation aaabii diye tapınan beyin yoksunu kişilikler olmalı.

Garip bir ülkeyiz. Avrupa fiyatı vergilendirilmiş olan cihazı bu vergili fiyattan alıp üzerine birde biz vergi koyuyoruz. Çok garip.

Yazık.. Bir genç olarak bu duruma üzülüyorum. Elin Alman genci hatta Almancı genci istediği gibi eğlenecek biz ise eğlenemeyeceğiz. genci bırak. İngiliz emmiler oyununu oynayacak bizim emmiler ne derlerse o kaüıtlarda onları...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

#3 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

omrkcmn yazdı: 16 Eki 2020 22:27 En azından PlayStation Türkiye'ye bakış açım düzeldi. Fiyat için görşmeler yapılmış belli. İyi fiyat mı? Kesinlikle değil. Yalama yayıncılar ses çıkarmıyor yine "hövevveveve yow bön zotön senede 10 ps4 çekilişi yapıyorum yow bana bir şey etmez yow". Tabi sendeki gelir zenginlerde anca var tabi sana koymaz.

Denilecek söz çok. Ağabeyim çıkınca alalım dedi kesinlikle hayır dedim. İki yıl sonra hatta Jailbreak olursa anca. Zira oyun fiyatları 649₺'den aşağı olmayacaktır. 2300 lira maaş alacağım yüzde bilmem kaçını oyuna vereceğim oldu.

İnşallah sonraki seçimde mevcut hükümet sağlam bir tokat yer. Verginin vergisini alıyorlar yetmiyor ultra zeki bir bakan müsveddesini hala koltğunda oturtuyorlar. Daha önce şerefsizliği Aral, PS TR ve diğerleri yapıyorken artık bunu devlet yapıyor diğerleri yapamıyor. Yapsa kazanamayacak. Spotçu dediğimiz adam toplam beş bin lira masraf ile konsolu getirip bunlar yüzünden 8399'a satacak. Herkes *** olmuş. Bu konsolu çok isteyen varsa yurtdışından getirtsin abicim. Başka yolu yok. Ya çok zengin lmalı yada PlayStation aaabii diye tapınan beyin yoksunu kişilikler olmalı.

Garip bir ülkeyiz. Avrupa fiyatı vergilendirilmiş olan cihazı bu vergili fiyattan alıp üzerine birde biz vergi koyuyoruz. Çok garip.

Yazık.. Bir genç olarak bu duruma üzülüyorum. Elin Alman genci hatta Almancı genci istediği gibi eğlenecek biz ise eğlenemeyeceğiz. genci bırak. İngiliz emmiler oyununu oynayacak bizim emmiler ne derlerse o kaüıtlarda onları...
Sakin ol şampiyon ne dolmuşsun yaa :lol: her konuda kat ve kat fazlasını ödüyoruz dünyanın vergisini veriyoruz değeri olmayan bir para birimimiz var Playstation 5 fiyatı ilk ve tek değil inan zerre şaşırmadım ve artık müstahak diyorum ama yine akıllanmayan akıllanmıyor... Hepimize geçmiş olsun kardeşim buna da alışsan iyi olur... blmyr
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
Morty
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 39 kez
Türkiye

#4 Okunmamış mesaj gönderen Morty »

Haşırt

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“Playstation 5” sayfasına dön