Uncharted Kayıp Miras'ı Tavsiye Eder Misiniz?

PS4 İçin Oyun Tavsiyeleri

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Makaleler: 0
Cevaplar: 2
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 164 kez
Türkiye

Uncharted Kayıp Miras'ı Tavsiye Eder Misiniz?

#1 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Uncharted serilerini kayıp miras hariç oynadım ve hayranıyım ama Uncharted Lost Legacy yani kayıp mirası oynamadım kötüdür serinin büyüsünü bozar vs diye ön yargıyla yaklaştım. En önemlisi de adamımız Nethan yok diye.. Şu sıralar yine aklıma düştü tavsiye ve düşünceleriniz neler almaya değer mi?

[mention]omrkcmn[/mention] [mention]TheAssgardian[/mention]
[mention]Morty[/mention]
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
TheAssgardian
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 9 kez

Re: Uncharted Kayıp Miras'ı Tavsiye Eder Misiniz?

#2 Okunmamış mesaj gönderen TheAssgardian »

Plus ile bedava diye biliyorum istersen yeni hesap açıp 14 günlük deneme sürümünü alıp kullanabilirsin. 14 gün bitmeden kartını kaldırıp otomatik yenilemeyi kapatmayı unutma. Oyun güzeldi ben dlcsi ile birlikte bitirdim tavsiye ederim.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
4
Ruh hali:
Türkiye

#3 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Sağolasın ama Ps Plus Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu'nu veriyor. Benim bahsettiğim Lost Legacy
UNCHARTED-The-Lost-Legacy.jpg
UNCHARTED-The-Lost-Legacy.jpg (90 KiB) 7231 kere görüntülendi
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
Morty
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 35 kez
Türkiye

#4 Okunmamış mesaj gönderen Morty »

4 lü Uncharted serisi gibi değildir seri tutunca para için yapılmış bir oyun gibi geliyor bana. Güzel mi değilmi onu bilmiyorum.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
TheAssgardian
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 9 kez

#5 Okunmamış mesaj gönderen TheAssgardian »

Aaa pardon, iyiydi fiyata bağlı birazda. Ama ben beğendim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
4
Ruh hali:
Türkiye

#6 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

TheAssgardian yazdı: 09 Nis 2020 14:29 Aaa pardon, iyiydi fiyata bağlı birazda. Ama ben beğendim
Alıcam o zaman :D
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
4
Teşekkür etti: 188 kez
Türkiye

#7 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

Kesinlikle almalısın. Oynamadığın için piman olursun benden demesi. Naughty Dog'un Uncharted 4 sonrası stajyerlerine yaptırdığı pek doyurucu bir Uncharted yapımıdır.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
4
Ruh hali:
Türkiye

#8 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

İkna ettiniz beni alıcam :D [mention]omrkcmn[/mention] [mention]TheAssgardian[/mention]

Keşke Nathen'ın Sully'nin olduğu yeni bir Uncharted serisi gelse be...
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
4
Türkiye

#9 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 09 Nis 2020 18:44 İkna ettiniz beni alıcam :D @omrkcmn @TheAssgardian

Yapımcı noktayı koydu. Bizde isterdik efsane ikiliyi. O sebeple 4'ü iki defa bitirdim ama tekrar oynayasım var. Karakterlerin çekiciliği başka oyunda yok.

Tomb raider var rakip hiç ama hiç iyi değil malesef. Kopyalama çabaları olmamış.
Spoiler
kızı üzerinden devam edebilir.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
4
Ruh hali:
Türkiye

#10 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

omrkcmn yazdı: 09 Nis 2020 20:07
aknctn yazdı: 09 Nis 2020 18:44 İkna ettiniz beni alıcam :D @omrkcmn @TheAssgardian

Yapımcı noktayı koydu. Bizde isterdik efsane ikiliyi. O sebeple 4'ü iki defa bitirdim ama tekrar oynayasım var. Karakterlerin çekiciliği başka oyunda yok.

Tomb raider var rakip hiç ama hiç iyi değil malesef. Kopyalama çabaları olmamış.
Spoiler
Hadi canım ciddi misin? 4'ün sonunda evet ilgili ve meraklı gibiydi olabilir bak bunu hiç düşünmemiştim👍 çok iyi noktaya değindin.
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
4
Türkiye

#11 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 09 Nis 2020 20:34
omrkcmn yazdı: 09 Nis 2020 20:07

Spoiler
Hadi canım ciddi misin? 4'ün sonunda evet ilgili ve meraklı gibiydi olabilir bak bunu hiç düşünmemiştim👍 çok iyi noktaya değindin.
Yapımcılar seri devam edecek derken %100 bunu kastetmiş olmalı. Daha efsane olur.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
4
Ruh hali:
Türkiye

#12 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

[mention]omrkcmn[/mention] kız büyüyüpte maceraya atılırsa yaşlı dostumuz Sully hepten elden ayaktan kesilmiş olur dolayısıyla o macerada olmayabilir. Yeni Uncharted nasıl olur çok merak ediyorum.

Biz The Last of Us 2'ye geçip bitirene kadar Naughty Dog bi Uncharted daha patlatır herhalde...
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
4
Türkiye

#13 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 09 Nis 2020 21:27 @omrkcmn kız büyüyüpte maceraya atılırsa yaşlı dostumuz Sully hepten elden ayaktan kesilmiş olur dolayısıyla o macerada olmayabilir. Yeni Uncharted nasıl olur çok merak ediyorum.

Biz The Last of Us 2'ye geçip bitirene kadar Naughty Dog bi Uncharted daha patlatır herhalde...
Muhtemelen sully hakkında sadece konuşulacaktır eğer gelirse. Ya da kayıp miras gibi üstü kapalı olacaktır varlıkları.

Nd şuan prototip geliştirip oyunu yapmaya başlamıştır diye düşünüyorum. Tlou2 yapımı bitti, sadece ince dokunuşlar kaldı yoksa ertelenmezdi. Büyük eksiklikler de olabilir. Zira dijital olarak sunulup kutulu olarak yıl sonu goty olarak çıkarabilirlerdi. Herneyse. Yeni Uncharted fikri çıkmış yapılmaya başlanmıştır diye düşünüyorum. Yeni bir ip bile gelebilir. Hatta bu daha büyük bir ihtimal.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
4
Ruh hali:
Türkiye

#14 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Çok doğru tespitler yapıyorsun [mention]omrkcmn[/mention] seninle oyun yorum programı yapmam lazım :shock: huhuuu güzel fikirr :lol:

Dediğin gibidir The Last of Us 2 sonrasında çıkacak oyun çoktan belirlenmiştir. ND böyle başarılı yapımların arkasını boş bırakmız planları kesin vardır. Cd Project Red Witcher ile ortalığı yıktıktan sonra Cyberpunk 2077'yi sürecek şimdi piyasaya ardından yeni Witcher gelecekmiş bilgi doğrulandı. Ya Ömer bu arada sen nasıl Witcher 3'ü oynamadın ya hayret ediyorum sana...
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
4
Türkiye

#15 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 10 Nis 2020 11:55 Çok doğru tespitler yapıyorsun @omrkcmn seninle oyun yorum programı yapmam lazım :shock: huhuuu güzel fikirr :lol:

Dediğin gibidir The Last of Us 2 sonrasında çıkacak oyun çoktan belirlenmiştir. ND böyle başarılı yapımların arkasını boş bırakmız planları kesin vardır. Cd Project Red Witcher ile ortalığı yıktıktan sonra Cyberpunk 2077'yi sürecek şimdi piyasaya ardından yeni Witcher gelecekmiş bilgi doğrulandı. Ya Ömer bu arada sen nasıl Witcher 3'ü oynamadın ya hayret ediyorum sana...
Abi şimdi ilk sebep alamıyorum. Malum virüs var yoksa takasa çıkağım. Oyun beni sadece Türkçe olması dolayısıyla çekiyor. Abimin PS4'ünde oynadığım zaman bana karakter odun gibi gelmişti birde. Ha birde yanlış anlaşılmasın aşırıya kaçan cinsellik bir filmden ve oyundan tamamen soğumama sebep oluyor. onları gördükten sonra oyundan bayağı soğumuştum. Mesela Tlou Left Behind DLC'sinde Ellie'nin Lezbiyen olmasını bu derece vurgulanması fazlasıyla rahatsız ediciydi. Ha yobazlık deyin ha geri kafalılık. Cinsellik unsuru hayvanlaşmak için var edilmemiştir. Buraya nereden geldim bilmiyorum herneyse... :oops:

Madem herkes mutlaka oyna diyoryoutube serisi varsa Türkçe bir iki videoya bakayım hoşuma giderse alıp oynayacağım söz :D

Oyun muhabbeti edebiliriz hocam. Yazı üzerinden :roll: Konuşma yeteneğim yazım kadar net değil. Bu sebeple bolca yazarım.

Yine bir anımı paylaşmak istiyorum; üniversitede bir derste oyun bapımlılığı üzerine hocamızla tartışmaya başlamıştık (tartışma kavga manasında değil). Saygı değer hocamıza Multiplayer oyunların sigara, uyuşturucu, yetişkin filmler gibi olduığunu belirtip bağımlılık yaptığını, lakin hikaye tabanlı oyunların kesinlikle bağımlılık yapmayacağını anlatmış sınıf bu muhabbetim üzerine bayağı şaşırmıştı. Destekler gelmişti vs. Allah affetsin oyunlarla çok haşir neşir olduk. Bir başka günahımız da o olsun :mrgreen: Kendimizce birikimimiz var. Tabi bir Sinan Akkol, Talha Aynacı, ne bileyim Göktuğ Yüksel, Faruk Akıncı ve de Enis Kirazoğlu olmasakda... Birde yazılım sektöründe olunca insan daha çok şey bilmeye başlıyor.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“PS4 Oyun Tavsiyeleri” sayfasına dön