Hepsiburada 2. El Telefon Alımı

Telefon Tercihleri, Teknik Destek ve Tartışmalar

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Makaleler: 0
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

Hepsiburada 2. El Telefon Alımı

#1 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

etiketler: 2. el telefon alan yerler, eskiyi getir yeniyi al telefon, eskiyi getir yenisini al samsung, hepsiburada telefon
Hepsiburada 2. El Telefon Alımı.png
Hepsiburada 2. El Telefon Alımı.png (58.36 KiB) 3956 kere görüntülendi
Telefon satmak istiyor, ya da 2. el telefon alan yerler arıyorsanız E-Ticaret'in lider kuruluşlarından biri olan hepsiburada.com, 2. el telefon alımına başladı. Aslında yeni bir olay değil başlayalı bayağı bir süre oldu ama ben bunu yeni keşfettim ve bilmeyenler için burada paylaşmak istedim. Baştan belirteyim telefonunuza nakit ödeme yapmıyor! Telefonunuza biçilen değer kadar hepsiburada hesabınıza hediye çeki tanımlanıyor.

Telefonumu değiştirmeye karar verdim ve eski telefonumu uygun bir kampanyada değerlendirebilir miyim diye internette bakınırken hepsiburada'da 2. el telefon alımı olduğunu öğrendim. İlgili sayfaya şu linkten ulaşabilirsiniz https://www.hepsiburada.com/eskiyi-getir-yeniyi-gotur

Telefon markası ve modelini girdikten sonra telefonunuzda değer kaybına neden olacak herhangi bir sorun olmadığı taktirde verilecek tavan fiyatı size gösteriyor.
hepsiburada.jpg
hepsiburada.jpg (145.04 KiB) 3956 kere görüntülendi
Bir sonraki adımda size cihaz durumu ile ilgili bazı sorular soruyor
hepsiburada 2el.jpg
hepsiburada 2el.jpg (115.1 KiB) 3956 kere görüntülendi
Sonraki adımda ise sizden adres bilgileriniz istenecek ve telefonu paketleyip göndermeniz için size kargo numarası verilecek. Kargoyu alıcı ödemeli olarak gönderiyorsunuz.

İşaretlediğiniz olumsuz şıklara göre cihaz değeri düşebiliyor. Ayrıca telefonunuzu gönderdikten sonra inceliyorlar ve size işlemler sırasında sitede gösterilen fiyat miktarının altında teklif sunabiliyorlar. Onaylarsanız hesabınıza hediye çeki tanımlanıyor eğer onaylamazsanız cihazınız size geri gönderiliyor.

Ben Iphone 6S 16 GB'lık modeli kullanıyorum bana teklif edilen fiyat 1160 TL. Telefonu sessize alma tuşunda problem var not kısmına yazarak bunu belirttim. Muhtemelen bana fiyatı kırıp farklı bir teklif sunacaklar. Telefonu kargoya bugün teslim ettim ve açıkçası ne olacak merakla bekliyorum. Bu konuyla ilgili bazı olumsuz yorum ve şikayetlere de denk geldim. Sürecin geç işlemesi ve çekin geç tanımlanması gibi ama bunlar eski tarihliydi ve zaman olarak bayrama denk geldiği için gerekçe olarak yoğunluk gösterilmiş. Bu riski aldım ve bekliyorum gelişmeleri burada yazıcam.
Resim

Etiketler:
Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Makaleler: 0
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

Re: Hepsiburada 2. El Telefon Alımı

#2 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Sonuç:

Arkadaşlar kargo ellerine ulaştıktan bir gün sonra aradılar ve cihazı test ettiklerini söylediler. Bir iki teknik sorundan dolayı sitenin verdiği 1160 TL'lik fiyatı 1000 TL'ye düşürdüler bende kabul ettim. Yine aynı gün hepsiburada hesabıma 1000 TL değerinde hediye çeki tanımlandı. Şunu önemle belirtmek istiyorum hediye çekini sadece telefon alışverişinde kullanabiliyorsunuz. Telefonu verip başka bir şey alayım diye sakın bu yola başvurmayın. Telefon alacaksanız cazip bir uygulama.

Bende şuan Xiaomi Redmi note 7 ve Xiaomi Mi 8 lite arasında kaldım birinden birini hepsiburada üzerinde çekin üzerine fark ödeyerek alıcam. Acaba hangisi daha iyi :roll:
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“Diğerleri” sayfasına dön