En İyi Android VPN Programları

Telefon Tercihleri, Teknik Destek ve Tartışmalar
Cevapla
Kullanıcı avatarı
teknofenomen
Site Admin
Makaleler: 0
Mesajlar: 115
Kayıt: 09 Nis 2019 11:24
Ruh hali:

En İyi Android VPN Programları

Mesaj gönderen teknofenomen » 18 Nis 2019 17:50

İnternet gizliliğinizi korumak için güvenle dolaşabileceğiniz ve yasaklı sitelere giriş için en iyi Android VPN uygulamalarını sizler için listeledik.


Opera VPN.jpg
Opera VPN.jpg (72.7 KiB) 96 kere görüntülendi

Önce sürekli kendini geliştiren ve son dönemlerde VPN özelliği eklenen Opera tarayıcı ile başlayalım. Pc için VPN özelliğine sahip Opera internet tarayıcının Android versiyonu da yayınlandı. Telefonunuza ek bir program kurmadan sadece ücretsiz VPN'li Opera ile internette gezinebilirsiniz. Üstelik hızı ücretsiz kullanabileceğiniz diğer VPN programlarından daha yüksek. Ayrıca reklam engelleyici özelliği de mevcut.
https://play.google.com/store/apps/deta ... ra.browser

Turbo-VPN.png
Turbo-VPN.png (54.38 KiB) 96 kere görüntülendi

Turbo VPN ile ücret ödemeden internette gezinebilirsiniz. Free versiyonunda kullanım kısıtlamalı olarak kullanılabilmektedir. Satın almadan bölge seçemez ve belirli bir hız limiti içerisinde kullanabilirsiniz. Ancak bu haliyle de oldukça iş gören bir programdır.
https://play.google.com/store/apps/deta ... y.turbovpn

Free unblock VPN.png
Free unblock VPN.png (46.34 KiB) 94 kere görüntülendi


Free Unblock VPN, Turbo VPN benzeri bir uygulamadır. Eğer Opera VPN tarayıcıyı kullanmayacaksınız Turbo VPN ve akabinde Free unblock VPN tavsiye edilir.
https://play.google.com/store/apps/deta ... master.pro

VPN Hub.jpg
VPN Hub.jpg (34.99 KiB) 94 kere görüntülendi


Dünyaca ünlü bir yetişkin içerik sitesinin geliştirdiği internette güvenliği ve yasaklı sitelere girebilmeyi mümkün kılan bir uygulamadır. Kullanım kısıtlamalı ücretsiz versiyonu mevcut.
https://play.google.com/store/apps/deta ... mic.vpnhub

Hotspot Shield VPN.jpg
Hotspot Shield VPN.jpg (7.54 KiB) 94 kere görüntülendi


Hotspot Shield VPN 1 hafta deneme sürümünden sonra kısıtlı kullanım ile ücretsiz devam eder. Ücretsiz kullanımda hız sınırlanır ve bölge seçemezsiniz.
https://play.google.com/store/apps/deta ... views=true
Listelediğimiz kullanım kısıtlamalı uygulamalar işinizi görecek kadar kullanıma imkan tanımaktadır. Burada dikkat etmeniz gereken nokta bir süre sonra karşınıza çıkacak satın alma uyarıları, teklifleridir. Ücretsiz kullanıma imkan sunan programlardır yanlışlıkla satın almamaya dikkat edin.Cevapla

“Android Telefonlar” sayfasına dön