DUYURULAR!
  • Forumumuzda artık her mesajınızda görüntülenen profil bilgileri alanında, varsa Steam durumunuz da görüntülenebilecek! Detaylar için tıklayınız.
  • Artık profilinize hazır avatar galerisinden avatar resmi ekleyebilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız.
  • Yeni eklenen "Notlar" özelliğini kullanarak hesabınızda herhangi bir konuda kolaylıkla not tutabilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız.

Playstation 5 ile Yükleme Ekranı Tarih Mi Oluyor?

Oyun Konsolları, Teknik Destek ve Yardımlaşmalar
Kullanıcı avatarı
teknofenomen
Site Admin
Mesajlar: 135
Kayıt: 09 Nis 2019 11:24
Ruh hali:
Has thanked: 5 time
Been thanked: 10 time

Playstation 5 ile Yükleme Ekranı Tarih Mi Oluyor?

Mesaj gönderen teknofenomen »

Sony, Playstation 5'te yükleme ekranlarının son bulmasını istiyor. Adı açıklanmayan bir Sony yetkilisinin söylemlerine göre üstün bir SSD üzerinde çalışılıyor ve Sony artık yükleme ve kopyalama ekranlarının son bulmasını istiyor. Eğer bu konuda başarılı olurlarsa PS5'in yükleme hızı PS4 Pro'ya göre 15 kat daha hızlı olacak. Bir Sony sözcüsü röportaj sırasında şunları söyledi "Ultra yüksek hızlı bir SSD, gelecek neslimizin anahtarıdır. Vizyonumuz, yükleme ekranlarını geçmişte bırakarak yaratıcıların yeni ve benzersiz bir oyun deneyimi oluşturmasını sağlamaktır. "“Konsol” sayfasına dön