DUYURULAR!
  • Forumumuzda artık her mesajınızda görüntülenen profil bilgileri alanında, varsa Steam durumunuz da görüntülenebilecek! Detaylar için tıklayınız.
  • Artık profilinize hazır avatar galerisinden avatar resmi ekleyebilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız.
  • Yeni eklenen "Notlar" özelliğini kullanarak hesabınızda herhangi bir konuda kolaylıkla not tutabilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız.

The Sinking City

PS4 İçin Oyun Tavsiyeleri
Kullanıcı avatarı
aknctn Turkey
Moderatör
Mesajlar: 343
Kayıt: 09 Nis 2019 13:53
Answers: 1
Ruh hali:
Has thanked: 43 time
Been thanked: 78 time
Durum: Çevrimdışı

Level 3

aknctn’s avatar
Loading…

The Sinking City

Mesaj gönderen aknctn » 22 Ağu 2019 10:10

The Sinking City Ön İnceleme
357899F2-21DC-4D5E-88D8-FF49D9531734.jpeg
357899F2-21DC-4D5E-88D8-FF49D9531734.jpeg (105.67 KiB) 7481 kere görüntülendi

Spoiler içerebilir

Oyunu alalı bir hafta kadar oldu ve açıkçası çokta oynamaya fırsatım olmadı. Hikayesi beni çok etkiledi fantastik severlerin beğeneceğini düşünüyorum. Oyunun çok iyi grafikleri olduğu söylenemez ama gerçi oyunun karanlık atmosferi ve sürekli karşılaşılan yoğun sisten ötürü bu pekte problem olmuyor. Hdr destekli televizyonu olanların daha iyi bir sonuç alacağını düşünüyorum.

Hikayeye çok girmeden ve spoiler vermeden bahsetmek gerekirse; Boston’da yaşayan bir dedektifin garip kabuslar ve yaratıklar görüp bunu araştırmak üzere yollara düşüp Oakmont şehrine gelmesini konu alıyor. Oakmont şehri kısmen sular altında kalmış ve batmakta olan bir şehir. Ana kara ile de bağlantısı kesilmiş. Sorunun başladığı yerin burası olduğu düşünülüyor. Dedektifin yaşadığı sorunu sadece o değil Oakmont’da bir çok kişi yaşıyor ve aklını yitirmek üzereler.

Şehrin batmaya başlaması ile ortaya çıkan garip yaratıklar, şehirde yaşanan esrarengiz olaylar, insanlara yardım etmek ve olayları çözmek ana hikayenin yanında yan görev olarak yer alıyor. Yan görevleri yapmak önemli çünkü oyunda üç tip gelişim ağacı var. Hayatta kalma, dövüş vs gibi. Şehirde artık para geçmiyor bunun yerine takas yöntemi olarak mermi kullanılıyor. Tüm bunlar ve xp toplamak için yan görevlerin yapılması gerekiyor.

The Sinking City’de tüm silahları görebilmiş değilim ama sıradan bir tabancanın yanında ileride ileri seviye tüfekler, bomba, molotof, tuzaklar vs. mevcut. Çatışma mekaniği çok iyi değil ama kendi adıma konuşuyorum hikaye ve atmosfer bir çok olumsuzluğu geri planda bırakıyor neticede bir gta değil.

Kısacası tavsiye ederim arkadaşlar. Bir artı da The Sinking City Türkçe altyazılı.

[mention]zyxor[/mention]


Kimse de bakış açısını değiştirip bakmıyor...
Resim

Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Moderatör
Mesajlar: 224
Kayıt: 18 Nis 2019 00:19
Has thanked: 61 time
Been thanked: 32 time
Durum: Çevrimdışı

Level 3

Re: The Sinking City

Mesaj gönderen omrkcmn » 22 Ağu 2019 11:25

Güzel kısa öz inceleme. Türkçe olması yeter. Hikayeyi anlayalım isterse grafikler piksel olsun. Dünynın en baba filmini ölü bir dil ile izlemek mi yoksa en kötü filmi Türkçe dublaj ile izlemek mi? Ben ikincisini yeğlerim.Kullanıcı avatarı
aknctn Turkey
Moderatör
Mesajlar: 343
Kayıt: 09 Nis 2019 13:53
Answers: 1
Ruh hali:
Has thanked: 43 time
Been thanked: 78 time
Durum: Çevrimdışı

Level 3

aknctn’s avatar
Loading…

Re: The Sinking City

Mesaj gönderen aknctn » 22 Ağu 2019 12:00

Bu konuda sana katılıyorum. Rdr2’yi sırf Türkçe değil diye almıyorum. Ama Google’dan umutluyum Stadia ülkemize geldiğinde onların oyunlara Türkçe destek sağlayacağını düşünüyorum.


Kimse de bakış açısını değiştirip bakmıyor...
Resim

Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“PS4 Oyun Tavsiyeleri” sayfasına dön