Resmi Playstation forum kapandı mı?

Konu Dışı, Sohbet Tartışma

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
mist
Makaleler: 0
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 14 kez
Türkiye

Resmi Playstation forum kapandı mı?

#1 Okunmamış mesaj gönderen mist »

Playstation forum vardı bayadır girmiyorum kapandı mı ulaşamadım bulamıyorum?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Cevaplar: 2
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 164 kez
Türkiye

Re: Resmi Playstation forum kapandı mı?

#2 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Bilgim yoktu merak ettim edip araştırdım ve arama sonuçlarında şunu gördüm
playstation forum.png
playstation forum.png (12.85 KiB) 13740 kere görüntülendi
Yani sonuç olarak Playstation Türkiye forumu kapandı. PS forum 27 Şubat'tan itibaren artık kullanılmayacak. Nedenini kesin olarak öğrenince yazarım ama şahsi düşüncem zati fazla ziyaretçisi yoktu ve sitede değişiklik yapılınca kullanılabilirlik açısından çok daha kötü oldu site ve olan kişilerde ziyaret etmemeye başladı.

Burada Playstation Türkiye ve Xbox Türkiye olarak grup kurup çeşitli destek ve yardımlaşmaları buradan sağlayabiliriz. Topluluğu oluşturmada yardımcı olabilecek olanlar var mı? [mention]omrkcmn[/mention] [mention]TheAssgardian[/mention] [mention]the_st_j[/mention] [mention]ps4stil1[/mention] [mention]Kerem[/mention]
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
4
Teşekkür etti: 188 kez
Türkiye

#3 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

Malesef kapandı. Gerekli vedayı forumda yapmıştık. Sony global olarak bu kararı almış. Çok güzel günlerim geçmişti.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
4
Ruh hali:
Türkiye

#4 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

omrkcmn yazdı: 03 Mar 2020 13:17 Malesef kapandı. Gerekli vedayı forumda yapmıştık. Sony global olarak bu kararı almış. Çok güzel günlerim geçmişti.
Son yapılan değişiklikten ötürü neredeyse hiç girmedim kızmıştım ama üzüldüm. Senin kadar eski değilim orda ama kızsamda üzüldüm açıkçası. Yalnız hiç haber vermedin ya girer son bi veda ederdim. Naptı şimdi oradakiler? Eski demirbaşlar vardı sabit konuları vardı hepsi uçtu gitti he :|
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
mist
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 14 kez
Türkiye

#5 Okunmamış mesaj gönderen mist »

omrkcmn yazdı: 03 Mar 2020 13:17 Malesef kapandı. Gerekli vedayı forumda yapmıştık. Sony global olarak bu kararı almış. Çok güzel günlerim geçmişti.
Hadi yaa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
4
Türkiye

#6 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 03 Mar 2020 13:40
Son yapılan değişiklikten ötürü neredeyse hiç girmedim kızmıştım ama üzüldüm. Senin kadar eski değilim orda ama kızsamda üzüldüm açıkçası. Yalnız hiç haber vermedin ya girer son bi veda ederdim. Naptı şimdi oradakiler? Eski demirbaşlar vardı sabit konuları vardı hepsi uçtu gitti he :|
Konsolda ps topluluğu tarafındalar sanırım.

Günlerce uğraşıp yardım konuları hazırlamıştım.
Yarışmalarda eğlenmiştik. 2014'ten 2020 şubata kadar oradaydım. Çok güzel günlerdi gerçekten. Som zamanlar değil tabi. Öyle böyle o da gitti. Sevdiğim tek topluluktu.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
4
Ruh hali:
Türkiye

#7 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

omrkcmn yazdı: 03 Mar 2020 22:14

Yarışmalarda eğlenmiştik. 2014'ten 2020 şubata kadar oradaydım. Çok güzel günlerdi gerçekten. Som zamanlar değil tabi. Öyle böyle o da gitti. Sevdiğim tek topluluktu.
Yazık olmuş be güzel kardeşim. Keşke kapamasalarmış ilginç bi karar. Bende inşallah berbat ettikleri siteyi düzeltirler diyodum geri dönerdik.

Mavisiyah vardı anlaşamazdık yıldızımız barışmazdı ama onunda emeği çok orda naptı acaba.
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
4
Türkiye

#8 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 04 Mar 2020 07:20
omrkcmn yazdı: 03 Mar 2020 22:14

Yazık olmuş be güzel kardeşim. Keşke kapamasalarmış ilginç bi karar. Bende inşallah berbat ettikleri siteyi düzeltirler diyodum geri dönerdik.

Mavisiyah vardı anlaşamazdık yıldızımız barışmazdı ama onunda emeği çok orda naptı acaba.
Onlar ps üzerinden ps Türkiye topluluğundalar. Son üç yıldır galiba oradalar. Pek kullanışlı değil tabi. Burada açtığım yardım konularını tekrar açabilirim. Neredeyse yanlış hatırlamıyorsam 50 bin üstü civarı bir konum gösterilmişti. Diğerleride öyle. İnşallah taslaklar elimdedir. Tek tek çeviri yapmıştım hata kod konusu için. Ps4 güç ışıkları ne anlama geliyor mesela tek detaylı konuydu.

Bunun için kolları sıvayayım. Ps5 her ne kadar ilgimi çekmesede (ülke ekonomisi sebebiyle ilk defa bir konsolu heyecanla beklemiyorum) onun üzerine yoğunlaşabiliriz. Ps vita ilk çıkınca psvitaturkiye, vitaplaystation sitelerinde patlama yaşanmıştı. Editörlük yaptığımda olmuştu. Belki o eski heyecanlı günlerime geri dönerim...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
4
Ruh hali:
Türkiye

#9 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

[mention]omrkcmn[/mention] gel bunu burada yapalım duruyorsa taslakların paylaş hatta web site kaydeden yerler var eski konularına belki ulaşabiliriz. Grup kurmak topluluk oluşturmak için çağrıda bulundum eğer ilgi gösteren olursa onuda yapalım. Ne güzel hayallerim varda işte.......
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
4
Türkiye

#10 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 04 Mar 2020 08:48 @omrkcmn gel bunu burada yapalım duruyorsa taslakların paylaş hatta web site kaydeden yerler var eski konularına belki ulaşabiliriz. Grup kurmak topluluk oluşturmak için çağrıda bulundum eğer ilgi gösteren olursa onuda yapalım. Ne güzel hayallerim varda işte.......
Webarchive vardı doğru. Bugün bakarım.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
4
Türkiye

#11 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 04 Mar 2020 08:48 @omrkcmn gel bunu burada yapalım duruyorsa taslakların paylaş hatta web site kaydeden yerler var eski konularına belki ulaşabiliriz. Grup kurmak topluluk oluşturmak için çağrıda bulundum eğer ilgi gösteren olursa onuda yapalım. Ne güzel hayallerim varda işte.......
Eski konular gitmiş. Neyse artık önümüzdeki maçlara bakacağız.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
4
Ruh hali:
Türkiye

#12 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

omrkcmn yazdı: 04 Mar 2020 16:17
Eski konular gitmiş. Neyse artık önümüzdeki maçlara bakacağız.
Gitti emeklerin demek :|
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“Diğer” sayfasına dön