Playstation Plus Fiyatlarına Zam Geliyor - Zamlı Playstation Plus Fiyatları

Çıkış Tarihleri, Duyurular ve Gelişmeler

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Makaleler: 0
Cevaplar: 2
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 164 kez
Türkiye

Playstation Plus Fiyatlarına Zam Geliyor - Zamlı Playstation Plus Fiyatları

#1 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Playstation Plus aboneliğine zam geliyor! Playstation Plus fiyatları ne kadar olacak? Playstation Plus Fiyatları

Sony'nin abonelerine ücretsiz oyun sunduğu servisi Playstation Plus fiyatları zamlanıyor. Aşağıdaki duyuru Sony tarafından Playstation Plus abonelerine mail olarak gönderildi.

"Nisan ayında gönderdiğimiz bildirimin ardından PlayStation Plus abonelikleri için fiyat değişikliğine devam edeceğimizi size bildirmek isteriz. 29 Ekim 2020'den itibaren piyasa koşullarından dolayı Türkiye için PlayStation Plus aboneliklerinin fiyatları artacak. Bu, söz konusu tarihte veya sonrasında yapılması gereken yinelenen ödemelerin yeni bir fiyatta olacağı anlamına gelir."

29 Ekim'den itibaren:

1 aylık abonelik 24 TL'den 40 TL'ye
3 aylık abonelik 75 TL'den 100 TL'ye
12 aylık abonelik 180 TL'den 240 TL'ye çıkacak!

Kod: Tümünü seç

https://bolumsonucanavari.com/Haberler-PS_Plus_Fiyatlari_29_Ekimden_itibaren_Artiyor-104169.htm
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
4
Teşekkür etti: 188 kez
Türkiye

Re: Playstation Plus Fiyatlarına Zam Geliyor - Zamlı Playstation Plus Fiyatları

#2 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

Diğer konuda mesaj atarken sen bu konuyu gönder butonuna bastın sanırım :mrgreen:

Buradan tartışalım.

Bu terbiyesizlik artık yeter. İlk zam sonrası üyelik daha da almadık. Kaç yıl oldu bilmiyorum. Geçen son oyunlarımızıda aldık. Oyun alıp eğlenmek (dijitalde pc tarafına karışamadığı için devlet kudum kudum kuduruyordur), araba almak, telefon almak, bilgisayar almak (lanet olmayasıca bilgisayarım yüzünden internette bile gezemez hale geldim), konsol almak sadece zengin işi oldu. Zengini zengin, orta kesimi fakir yaptılar. Zam zam, vergi vergi.

Ne oyunu satan bir şey yapmaya çalışıyor (özel fiyatlandırma) ne de devlet bir yerine takıyor. Euro 0.00001 artar zam, 2.00000 düşer ne indirim ne bişe.

Herkes *** olmuş. Ahlak bir toplumun temelidir. Ahlakı bize unutturmuşlar.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Cevaplar: 2
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 164 kez
Türkiye

Re: Playstation Plus Fiyatlarına Zam Geliyor - Zamlı Playstation Plus Fiyatları

#3 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

omrkcmn yazdı: 30 Ağu 2020 12:16 Diğer konuda mesaj atarken sen bu konuyu gönder butonuna bastın sanırım :mrgreen:

Buradan tartışalım.

Bu terbiyesizlik artık yeter. İlk zam sonrası üyelik daha da almadık. Kaç yıl oldu bilmiyorum. Geçen son oyunlarımızıda aldık. Oyun alıp eğlenmek (dijitalde pc tarafına karışamadığı için devlet kudum kudum kuduruyordur), araba almak, telefon almak, bilgisayar almak (lanet olmayasıca bilgisayarım yüzünden internette bile gezemez hale geldim), konsol almak sadece zengin işi oldu. Zengini zengin, orta kesimi fakir yaptılar. Zam zam, vergi vergi.

Ne oyunu satan bir şey yapmaya çalışıyor (özel fiyatlandırma) ne de devlet bir yerine takıyor. Euro 0.00001 artar zam, 2.00000 düşer ne indirim ne bişe.

Herkes *** olmuş. Ahlak bir toplumun temelidir. Ahlakı bize unutturmuşlar.
🤣

Kardeş karşı çıkan yok ses çıkaran yok tepki yok düzenleme müdahale yok fiyatları kontrol altında tutmaya çalışma yok. Oyundan teknolojiye gıdadan arabaya kim ne tutturursa kaptırıyo. Bu durumda böyle bir ortamda Sony'e hiç kızmamak gerek.

Ve dediğin gibi zenginle fakirin arasında uçurum var artık.

Ahlaki eğitimden yoksun bir nesil yetişiyor dini eğitim tek başına yetmez zira onu da çiğniyorlar.
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“Oyun Haberleri” sayfasına dön